کد خبر: 180680
۱ خرداد ۱۴۰۱،‏ ۱۲:۰۹
 مدیر مجموعه تئاترشهر منصوب  شد

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی سیدمحمدجواد طاهری را به عنوان مدیرمجموعه تئاترشهر منصوب کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی سیدمحمد جواد طاهری را به عنوان مدیر جدید مجموعه تئاتر شهر منصوب کرد. 

در متن حکم کاظم نظری به سیدمحمدجوادطاهری آمده است: 
«مجموعه ماندگار تئاترشهر به عنوان یکی از مهم ترین مجموعه های نمایشی کشور جایگاه ویژه ای درتولید و اجرای آثار نمایشی داشته و یادگارهای مانایی از هنرمندی بزرگان تئاتر این سرزمین را در خاطره کهن خود ثبت کرده است. 
این مجموعه هنری به واسطه حضور و فعالیت هنرمندان و گروه های نمایشی و مراجعه مخاطبان و بهره مندی از آثارهنری ، اعتباری دو چندان گرفته است و بی شک مدیریت این مکان هنری مستلزم همت، تدبیر، شکیبایی و علاقه هنرمندانه است. ازاین رو ضرورت دارد با برنامه ریزی ، تعیین و تبیین ضوابط کارشناسانه با معیار شورای هنری و تعامل مبتنی بر احترام ، بهترین و صحیح ترین تصمیم ها اتخاذ و به انجام رسانده شود. 
ارتقای ساختار اداری، شفاف سازی در ضوابط و مقررات، ارتباط و پاسخگویی به موقع مراجعان در کنار مدیریت هوشمندانه ، ایجاد یک مرکز تئاتر حرفه ای کشور و ترسیم چشم انداز دقیق ازاجراهای نمایشی و تشخص بخشی به تالارهای مجموعه می تواند زمینه ساز افزایش بهره وری از توان و امکانات موجود و نیز ارتقای میزان رضایت مندی هنرمندان و مخاطبان شود. ضمن اینکه تعامل سازنده با مخاطبان آثار هنری و گسترش دایره تماشاگران تئاتر با هدف نهایی ارتقای فرهنگی جامعه و رونق بخشی به هنر نمایش نیز  می تواند از اولویت های مدیریت این مجموعه باشد. 
به موجب این حکم و نظر به تجربه، تخصص و سوابق اجرایی و مدیریتی جنابعالی ، به عنوان «مدیر مجموعه تئاترشهر» منصوب می شوید. 
امید که در سایه مهر پروردگار مهربان و بهره مندی از رهنمودهای هنرمندان، صاحب نظران نمایش کشور و مشارکت و همکاری کارکنان پرتلاش مجموعه تئاترشهر در این مسئولیت خطیر پیروز و سربلند باشید. کاظم نظری /مدیرکل هنرهای نمایشی»
سیدمحمدجواد طاهری متولد سال ۱۳۴۹ شهر قم ، دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری است. وی طی سالهای گذشته به عنوان مدرس، کارگردان  و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، مدیریت خانه نمایش «قم» و مدیریت موسسه فرهنگی هنری «شب نمای آرین» به فعالیت مشغول بوده و در این چارچوب کارگردانی نمایش‌های متعددی را برعهده داشته است. 

مراسم تکریم و معارفه مدیریت مجموعه تئاترشهر ساعت ۱۸ روز یکشنبه اول خرداد در تالار مشاهیر مجموعه تئاترشهر  برگزار می‌شود. 
لازم به توضیح است تا پیش از انتصاب سیدمحمد جوادطاهری به عنوان مدیر جدید تئاتر شهر، ابراهیم گله‌دارزاده از تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ تاکنون ریاست این مجموعه را به عهده داشت.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha