تیم مس کرمان پس از ۸ سال، لیگ برتری شد

تیم فوتبال مس کرمان، ۲ هفته باقی مانده به پایان رقابت‌ های لیگ دسته یک کشور، جواز صعود به لیگ برتر فوتبال کشور را پس از ۸ سال تصاحب کرد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ پس از تیم های گل گهر و مس رفسنجان، حالا مس کرمان نیز پس از بازی دیشب مقابل شهرداری آستارا به جمع دو تیم لیگ برتری هم استانی خود پیوست.

پس از این بازی از برخی نقاط شهر کرمان صدای بوق شادی برخی فوتبال دوستان جسته گریخته به گوش می رسد و برخی از آنان سوار بر موتورسیکلت و خودرو به شادی می پردازند.

تیم فوتبال مس کرمان با تساوی بدون گل مقابل شهرداری آستارا و کسب ۶۶ امتیاز، ۲ هفته باقی مانده به پایان رقابت‌ های لیگ دسته یک کشور، جواز صعود به لیگ برتر فوتبال کشور را پس از هشت سال تصاحب کرد.

۲ تیم فوتبال مس کرمان و شهرداری آستارا از ساعت ۱۹ امشب در ورزشگاه وحدت آستارا مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که در پایان ۹۰ دقیقه سهم دو تیم فقط کسب یک امتیاز شد.

تیم فوتبال مس کرمان با این تک امتیاز با اختلاف یک امتیاز نسبت به ملوان بندر انزلی در صدر جدول جام آزادگان باقی ماند و با توجه به جایگاه سومی آرمان گهر سیرجان ۵۸ امتیازی، صعود خود را به لیگ برتر مسجل کرد.

تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان نیز از ساعت ۱۹ دیروز در کرج به مصاف سایپای این شهر رفت و این مسابقه نیز با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در ابتدا رضا رضایی در دقیقه ۵۰ برای تیم فوتبال سایپا گلزنی کرد و سیرجانی‌ ها نیز در دقیقه ۵۸ توانستند گل خورده را جبران کنند تا امتیازات بین ۲ تیم تقسیم شود.

تیم فوتبال مس شهربابک دیگر نماینده استان کرمان نیز امشب در یک بازی خانگی مقابل ویستاتوربین تهران به تساوی بدون گل رضایت داد تا امشب سهم هر سه نماینده استان سه تساوی باشد.

تیم فوتبال مس کرمان روز پنجشنبه هفته آینده در هفته ۳۳ رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود، آرمان گهر سیرجان میزبان ماشین سازی تبریز است و مس شهربابک نیز در یک مصاف خارج از خانه مقابل شهرداری آستارا صف آرایی می‌کند.

تیم مس کرمان پس از ۸ سال، لیگ برتری شد

تیم مس کرمان پس از ۸ سال، لیگ برتری شد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha