۷۱ واحد نانوایی سطح شهر زنجان دو شیفته شد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: ۷۱ واحد نانوایی لواش، بربری و سنگک برای ارائه خدمات و تامین نان شهروندان زنجانی از تاریخ ۲۵ مرداد سال جاری تا اطلاع ثانویی در سطح شهر زنجان پخت خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) زنجان، ولی اله زمانی با اشاره به پخت یکسره برخی از نانوایی‌ها، اظهار کرد: بر اساس مصوبات قرارگاه مردمی سازی یارانه‌ها و تاکیدات مقام عالی استان بصورت فوق العاده ارائه خدمات خواهند کرد.

وی افزود: ۴۶ واحد منتخب نانوایی لواش به صورت یکسره از اول صبح تا ساعت ۱۷ عصر تا اطلاع ثانوی به‌ صورت فعال در دو شیفت کاری فعالیت می کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه آردهای تخصیصی در قالب فوق العاده می باشد، گفت: ۲۵ واحد منتخب نانوایی بربری و سنگک نیز، ساعات پخت خود را نسبت به تعداد تخصیص سهمیه آرد در شیفت صبح و عصر تا اطلاع ثانوی افزایش می دهند .

زمانی اظهار کرد: با هماهنگی‌هایی که از طریق بازرسین سازمان جهادکشاورزی استان و تعزیرات حکومتی صورت گرفته، بررسی و صحت عملکرد واحدهای نانوایی مشمول تخصیص آرد فوق العاده به صورت روزانه و مستمر مورد نظارت و کنترل واقع می گردد.

وی خاطرنشان کرد: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته، واحدهای نانوایی بر حسب مسیرهای پرتردد، خیابان‌های اصلی، شهرک‌های اقماری پرجمعیت، مناطق محروم، حاشیه شهر زنجان انتخاب و اقدام به پخت دو شیفت خواهند کرد.

لیست ۷۱ واحد نانوایی، سنگگ و بربری

۷۱ واحد نانوایی سطح شهر زنجان دو شیفته شد

۷۱ واحد نانوایی سطح شهر زنجان دو شیفته شد

۷۱ واحد نانوایی سطح شهر زنجان دو شیفته شد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha