کد خبر: 188143
۱۲ مهر ۱۴۰۱،‏ ۲۱:۰۹
پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با اشاره به شعار هفته فراجا امسال با عنوان پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس، گفت: هفته فراجای امسال از ۱۳ تا ۱۹ مهرماه با برگزاری بیش از ۱۲۰ برنامه متنوع برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ سرهنگ مرتضی امیرسبتکی در این باره گفت : در هفته فراجا ضمن تقدیر و تکریم از حافظان نظم و امنیت فرصت مغتنمی است برای معرفی عملکرد و فعالیت های پلیس تا اقدامات انتظامی و جلوه های اجتماعی فرا جا و شاخصه های برنامه های سالیانه در راستای توسعه امنیت و آرامش جامعه با همفکری صاحب نظران و اندیشمندان دانشگاهیان معتمدین و سایر اقشار اجتماعی به عموم مردم معرفی شود.

وی با تاکید بر تعامل همکاری و جلب اعتماد عمومی و مشارکت همه دستگاه ها دولتی و اقشار مختلف مردم در تامین نظم و امنیت جامعه اظهار داشت: لازمه این مهم معرفی هوشمندی چهره علمی ،تخصصی، دانش بنیان و حرفه‌ ای گرایی پلیس به عنوان حافظ نظم و امنیت در جامعه است.

این مقام انتظامی ادامه داد :ستاد برگزاری هفته فرا جا در مقام عمل با توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق امنیت پایدار با همدلی و همزمانی همه اقشار اجتماعی با دستگاه های دولتی تلاش دارد تا نعمت بزرگ الهی امنیت به بهترین شکل تامین شود.

سرهنگ امیر سبتکی، اضافه کرد: در هفته فراجا مهمترین هدف ما این است که آگاه سازی عمومی کنیم، تا مردم در خود مراقبتی پیشگام باشند که در همین رابطه طرح مدارس را دست اجرا داریم.

پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس

وی اظهار داشت: پلیس در این هفته با بیش از ۱۲۰ برنامه مختلف قصد خدمتگزاری به مردم و آگاه‌سازی شهروندان دارد .

فرمانده انتظامی سیرجان، خاطرنشان کرد: مراسم تجلیل از خانواده های انتظامی، غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا ،حضور در گلزار شهدای سیرجان، دیدار با خانواده جانبازان و معلولین فراجا، سخنرانی فرماندهان در نماز جمعه شهر سیرجان و شهر های اطراف، برگزاری صبحگاه مشترک، ادای احترام به خانواده همکاران متوفی ، برگزاری مراسم طلایه داران فرهنگ ترافیک، آموزش همگانی در جوامع هدف توسط کارشناسان، برگزاری جلسات ارتباط مستقیم پلیس با مردم از جمله برنامه‌های هفته فراجا است.

سرهنگ امیر سبتکی یادآور شد: حضور روسای پلیس در جوامع هدف، گردهمایی با یگان‌ های حفاظت سازمان‌ ها و ارگان ها ، عیادت از بیماران بستری، پررنگ کردن طرح های مردم یاری انجام خدمات پزشکی رایگان در مناطق محروم حاشیه شهرستان، راه اندازی میز خدمت، تدارک برنامه های پیشگیری از سرقت و یک سری برنامه های آموزشی در مدارس از اهم برنامه های هفته فراجا در سیرجان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha