یادواره شهدای دستگاه‌ قضایی گلستان برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج و با حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح هفدهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) ازگرگان؛ رئیس کل دادگستری گلستان در این همایش گفت: در دادگستری گلستان افتخار میزبانی ۶۰۰ نفر از خانواده شهدا و ایثارگران را داریم که نشان از روحیه بسیجی و ارزشی در بدنه دستگاه قضایی استان است.

حیدر آسیابی افزود: برگزاری این یادواره ها فرصتی برای ارج نهادن با خانواده های شهدا و ایثارگران و انتقال ارزش های ایثار و شهادت به نسل جدید است.

وی در ادامه سخنان خود از انتقال اسناد رسمی پتروشیمی گلستان به سرمایه گذار جدید خبر داد.

این مقام مسئول گفت: با دستور ویژه رئیس قوه قضاییه در سفر آذرماه پارسال به استان و همکاری آقای سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس، بعد از ۱۶ سال این پروژه تعیین تکلیف شده است و امروز در مرحله انتقال اسناد رسمی است.

آسیابی افزود: انتقال اموال مالی میلیاردی این پتروشیمی هم با پیگیری دادستانی در حال انجام است و به زودی شاهد استقرار سرمایه گذار جدید در استان و آغاز کار اجرایی این پروژه خواهیم بود .

رئیس کل دادگستری گلستان از آغاز رسیدگی پرونده موج های آبی گنبدکاووس در دادگاه ویژه هم خبر داد و گفت: با تشکیل دادگاه ویژه، پرونده شاکیان به صورت همزمان علاوه بر جنبه کیفری از جنبه حقوقی هم رسیدگی می شد که این کار، سرعت رسیدگی به این پرونده را بیشتر می کند.

وی افزود: امروز همه واحدهای تولیدی استان زیر چتر حمایتی دادگستری قرار دارد و در بازدیدهای میدانی بی واسطه مشکلات تولیدکنندگان را بررسی و برای رفع آن چاره اندیشی می کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha