با تمام توان در کنارتان هستیم‌/ خدمت ادامه دارد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر  یکهزار خانواده زلزله زده در شهر خوی، تحت پوشش ستاد خدمات هلال احمر این استان قرار دارند گفت: خدمات هلال احمر این استان در منطقه چهار شهر خوی برای هموطنان آسیب دیده از زلزله همچنان ادامه دارد و با تمام توان در کنار این هموطنان هستیم.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) زنجان،غفور آقاجانلو در گفتگوی تلفنی با خبرنگاران، که در منطقه زلزله ده شهرستان خوی حضور دارد با بیان اینکه در حال حاضر هلال احمر استان زنجان مسئول ستاد خدمات در منطقه چهار شهر زلزله زده در خوی تعیین شده است اظهارکرد: این منطقه شامل اردوگاه اسکان اضطراری شهدای فرهنگی، دانشگاه پیام نور، شمس تبریزی، شهید کامران و شهید نظری است.

وی با اشاره به اینکه پس از ساعاتی از وقوع زلزله در شامگاه هشتم بهمن ‌ماه خوی، چهار تیم اسکان اضطراری ۱۸ نفره اعزام و از بامداد یکشنبه خدمات امدادی را در این شهر آغاز کرد بیان کرد: تاکنون نجاتگران اقدام به برپایی چادرهای اسکان در پنج اردوگاه اسکان اضطراری شمس تبریزی، شهید نظری، شهدای فرهنگی، دانشگاه پیام نور و شهید کامران کرده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان تصریح کرد: همچنین تاکنون در این اردوگاه ها یک هزار دستگاه چادر اسکان اضطراری، یکهزار بسته مواد غذایی ۷۲ ساعته، پنج هزار تخته پتو و ۲ هزار تخته موکت توزیع صورت گرفته است.

آقاجانلو خاطرنشان کرد: خدمات هلال احمر این استان در منطقه چهار شهر خوی برای هموطنان آسیب دیده از زلزله همچنان ادامه دارد و با تمام توان در کنار این هموطنان هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha