پایگاه جنوب شرق هلال‌احمر تجهیز شد/ رونمایی از اولین شبیه‌ساز زلزله و افتتاح ۲ پایگاه امدادی در کرمان

با حضور رئیس جمعیت هلال‌احمر در کرمان و در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از هشت دستگاه خودروی نجات، امدادی و سواری و تجهیزات امداد و نجات در پایگاه جنوب شرق هلال احمر در کرمان رونمایی و ۲ پایگاه امدادونجات در این استان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ پیرحسین کولیوند با همراهی معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر صبح امروز با حضور در پایگاه جنوب شرق هلال احمر کرمان از این مجموعه بازدید کرد که در این بازدید، از هشت دستگاه خودروی نجات، امدادی و سواری این جمعیت رونمایی شد.

کولیوند در ادامه از دومین مرحله طرح نذر آب ۵، به تعداد ۹۱ تانکر برای مناطق جنوب و شرق استان و همچنین توزیع ۱۰۰۰ بسته غذایی یک ماهه شامل ۱۰ قلم موادغذایی به ارزش ریالی ۲۵ میلیارد ریال بازدید کرد. طرح نذر آب از سال ۹۷ در کرمان به منظور برطرف شدن خشکسالی در مناطق جنوب و شرق استان آغاز و تاکنون ۵ مرحله از این طرح عملیاتی شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه سفر دو روزه خود به کرمان، امروز پنجشنبه با حضور در مرکز آموزش های تخصصی امدادونجات هلال احمر، اولین شبیه ساز زلزله در سطح کشور، پایگاه کوهستان امدادونجات واقع در صاحب الزمان کرمان و پایگاه امداد و نجات یادمان سردار علی ماهانی واقع در شهر ماهان را افتتاح کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha