طرح نوروزی هلال احمر زنجان در ۲۵ پایگاه امدادی و پست خدمات بشردوستانه آغاز شد 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از آغاز طرح نوروزی خبر داد و گفت: این طرح امسال در ۲۵ پایگاه امداد و نجات و پست خدمات بشردوستانه در سطح استان اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا)زنجان،سید قاسم موسوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از ۲۵ پایگاه امداد و نجات جاده ای و پست خدمات بشردوستانه، ۱۶ پایگاه ثابت و پنج پست موقت امدادی در جاده های استان زنجان فعال شده است.

وی افزود: پایگاه های موقت امدادی در عوارضی آزادراه زنجان – تبریز، در پلیس راه جاده ترانزیت زنجان - میانه، جاده خدابنده - بیجار در منطقه کرسف، گردنه قره آقاج جاده ابهر – خدابنده و قلعه حسینیه در خرم دره فعال شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خاطر نشان کرد: تیم های کوهستان، آنست، واکنش سریع، امداد هوایی و سایر تیم های امدادی در طرح نوروزی به صورت شبانه روزی در آماده باش کامل برای ارائه خدمات در حوادث احتمالی شده اند.

موسوی با اشاره به فعالیت ۹ پست خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی توسط اعضای جوانان اظهارداشت: این خدمات با شعار" جوانان سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی" در سطح استان خدمات می دهند.

وی خاطرنشان کرد: در طرح نوروزی جمعیت هلال احمر استان زنجان بیش از ۳۵۰ نفر از امدادگران، اعضای جوانان و کارکنان هلال احمر در ۲۵ پایگاه امدادی و پست خدمات بشردوستانه تا ۱۵ فروردین سال آینده به مسافران خدمات ارائه خواهند داد.

این مسئول در پایان از هموطنان خواست؛ در صورت گرفتار شدن دربرف و کولاک، حوادث و بلایا می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز، برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ ندای امداد و نجات تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha