محکومیت استقلال و پرسپولیس در کمیته انضباطی

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت،کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتری صادر کرد. دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان اصفهان در هفته ۲۳ لیگ برتر برگزار شد. باشگاه پرسپولیس به خاطر پرتاب سنگ و بطری آب به سمت داوران و بازیکنان تیم حریف و فحاشی توسط تماشاگران منتسب به بازیکنان و تیم مقابل به یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*باشگاه سپاهان اصفهان به دلیل استفاده از شعارهای موهن توسط تماشاگران منتسب باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

*مسابقه تیم های استقلال تهران و فولاد خوزستان برگزار و از سوی علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت ۶ ماه و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است)

*تیم فولاد خوزستان به دلیل پرتاب اشیا توسط تماشاگرانش به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*تیم استقلال تهران نیز به خاطر پرتاب اشیا توسط تماشاگرانش که منجر به وقفه بازی شد، باید ۷۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

*دیدار تیم های تراکتور تبریز و مس رفسنجان برگزار شد. تیم مس رفسنجان به دلیل داشتن ۵بازیکن اخطاری باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی باید پرداخت کند. این رای قطعی است.

*تیم تراکتور تبریز به خاطر پرتاب ترقه و مواد منفرجه توسط تماشاگرانش باید ۷۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

*امیر حاجی نیا لیل آبادی، عکاس تیم تراکتور تبریز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت تعلیقی از ورود به محل برگزاری مسابقات تا یک سال و ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

منبع:بهار

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha