دستگیری متعرضین به ماموران فراجا در فهرج

رئیس دادگستری شهرستان فهرج از دستگیری دو نفر از متمردین و متعرضین به ماموران فراجا خبر داد و گفت: یکی از متهمان قصد خلع سلاح مامور فراجا را داشته است.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ امیر حسین بهجتی در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران فراجا در راستای اجرای یک حکم قضایی نیابتی از شهرستان ریگان، ضمن مراجعه به منزل متهم مربوطه جهت توقیف و انتقال خودروی متهم، با امتناع، اعتراض و تمرد متهمان روبرو شده و در پی این ماجرا یکی از افراد قصد خلع سلاح مامور انتظامی را داشته است.

وی با اشاره به این مطلب که متهم قصد جلوگیری از انتقال خودرو به پارکینگ و فرار با خودرو به شهرستان‌ های همجوار را داشته، تاکید کرد: در این راستا ضمن تمرد از دستور ماموران، یکی از ماموران انتظامی را تا مسیری با خود برده و موجب مجروحیت یکی از ماموران انتظامی حاضر در صحنه نیز شده است.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج تصریح کرد: در نهایت ماموران فراجا در یک عملیات تعقیب و گریز، توانستند خودروی مذکور را متوقف و به پارکینگ منتقل نمایند.

بهجتی با اشاره به این مطلب که دستور توقیف این خودرو در پرونده ای با موضوع محکومیت مالی صادر شده، بیان کرد: در راستای دستورات رئیس قوه قضائیه و تاکیدات رئیس کل دادگستری استان کرمان مبنی بر لزوم برخورد قاطعانه با متعرضین به ماموران فراجا، دو نفر از متمردین و متعرضین به مامورین فراجا در شهرستان فهرج که در حین انجام وظیفه بودند؛ بازداشت شدند.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی براساس قانون، همواره حامی و پشتیبان نیروهای تلاشگر فراجا در اجرای ماموریت های محوله خواهد بود و با متعرضین با جدیت برخورد خواهد کرد.

اداره کل دادگستری استان کرمان

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha