ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان جان مانده میان پایه از فردا

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اعلام کرد: ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان‌پایه و ویرایش سفارش دانش‌آموزان از روز 25 مردادماه 1402 در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی امکان‌پذیر است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنرخبرگزاری سلامت(طبنا)سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اعلام کرد: تمامی دانش‌آموزان میان‌پایه که تاکنون نسبت به ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود اقدام ننموده‌اند، از روز چهارشنبه 25 مردادماه 1402 در صورت ثبت نام قطعی در مدرسه برای سال تحصیلی 1403-1402، می‌توانند ضمن مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی (my.medu.ir و irtextbook.ir و my.gov.ir) نسبت به ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است دانش‌آموزانی که به دلیل تغییر پایه تحصیلی یا رشته تحصیلی یا مدرسه محل تحصیل نیاز به اصلاح سفارش دارند از روز چهارشنبه 25 مردادماه 1402 می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی نسبت به اصلاح سفارش خود اقدام نمایند.

شایسته است با توجه به زمان باقیمانده تا شروع سال تحصیلی جدید و توزیع کتاب درسی از مناطق به مدارس، تمامی دانش‌آموزان پایه‌های ورودی نسبت به ثبت نام قطعی خود در سامانه سیدا و ثبت سفارش کتاب درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی اقدام نمایند.

همچنین لازم به یادآوری است که صدور حواله توزیع کتاب‌های درسی برای دانش‌آموزان مشروط به ثبت نام قطعی آنها در سال تحصیلی 1403 - 1402 در مدرسه و نیز ثبت سفارش کتاب‌های درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha