آمادگی ارتش برای کمک به دولت جهت خدمت به مردم

ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ی مناسبت هفتهدولت تاکید کرد که آماده جانفشانی در راه تحقق آرمان‌های نظام و  استمرار همراهی و همدلی و  کمک به  دولت در راه خدمت به مردم  است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت(طبنا) به نقل از روابط عمومی ارتش، متن بیانیه به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
از ثمرات و افتخارات انقلاب اسلامی، تربیت دولت‌مردان و مسئولانی است که شهادتشان مبدأ تحولاتی عمیق در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است.
سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، دو اسوه خدمت که به عنوان آغاز هفته دولت نامگذاری شده، فرصت مغتنمی است برای ترویج روحیه ساده‌زیستی، خدمت به مردم و تلاش خستگی‌ناپذیر در راه اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی.
امروز و در حالی که ایران اسلامی به دلیل راهبرد ظلم‌ستیزانه تحت تحریم‌های بی‌سابقه دولت‌های مستکبر و ظالم دنیا قرار گرفته است؛ دولت خدمتگزار، مردمی و مخلص، با الهام از اندیشه‌های امامین انقلاب و پیروی از مشی و سیره شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر که در روزهای پر تب و تاب ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و تجاوز دشمن بعثی به کشور، مصداق بارز مدیریت جهادی، بوده‌اند، اساس برنامه‌ریزی خود را کاهش و رفع مشکلات امروز مردم بویژه مسائل اقتصادی کشور قرار داده است و با اخلاص در عمل، حرکت امیدآفرین در مسیر شکوفایی و رونق تولید را مبنای حرکت پرشتاب خود قرار داده است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبریک به دولتمردان جهادگر و خستگی‌ناپذیر و با امید به توفیقات روزافزون دولت مردمی تحت رهنمودهای ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه‌ای عزیز اعلام می‌دارد ، همچنان آماده جانفشانی در راه تحقق آرمان‌های نظام مقدس اسلامی و استمرار همراهی و همدلی و کمک به دولت خدمتگزار در راه خدمت به مردم شریف ایران سربلند اسلامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha