بیانیه گل‌ گهر: عامل درگیری ارتباطی با تیم ما ندارد

باشگاه گل‌ گهر در مورد اتفاقات عجیب بازی تیم امیدهای‌ شان با امید فجر سپاسی که منجر به درگیری با سلاح سرد و مصدوم شدن دو نفر شد، شفاف‌ سازی و بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ در پی بازی تیم امید گل گهر با فجر سپاسی؛ تصاویری عجیب از سیرجان منتشر شد که در دیدار تیم های امید گل گهر و فجرسپاسی، وقتی تنش و درگیری در زمین بالا می‌ گیرد، فردی با چاقو به بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فجرسپاسی حمله‌ ور می‌ شود.

این اتفاق باورنکردنی منجر به آسیب تعدادی از اعضای تیم امید فجر شده است. باشگاه شیرازی مدعی بود یکی از افراد کادر فنی تیم گل گهر چاقو در دست داشته که حالا گل‌ گهر ارتباط کاری با این تماشاگر را تکذیب می‌ کند و مدعی است دروازه‌ بان فجر شروع کننده تنش و درگیری‌ ها بوده و تیم حریف برای فرار از شکست، دست به ترک زمین زده است!

بر خلاف روایت باشگاه فجرسپاسی، شروع کننده درگیری همان‌گونه که در فیلم مسابقه قابل مشاهده است، دروازه‌ بان این تیم بوده که متاسفانه با اقدامی زشت و زدن مشت به مهاجم گل‌ گهر، مسابقه را به تنش کشیده است. متاسفانه بعد از این اتفاق، دو نفر از همراهان تیم فجرسپاسی با یکی از تماشاگران و یکی از اعضای کادر فنی گل‌ گهر درگیر می‌ شوند و سبب می‌ شوند، درگیری‌ ها شدت پیدا کند.

باشگاه گل‌ گهر ضمن تقبیح حرکت زشت دروازه‌ بان حریف و همراهان باشگاه فجرسپاسی، صراحتا اعلام می‌ کند که این تماشاگر بر خلاف ادعای باشگاه فجرسپاسی که او را منتسب به گل‌ گهر کرده، هیچ ارتباط کاری با باشگاه گل‌ گهر ندارد و بعد از درگیری هم توسط پلیس بازداشت شده است. عضو کادر فنی تیم امید گل‌ گهر نیز به خاطر شرکت در درگیری‌ ها، بلافاصله از سوی باشگاه گل‌ گهر اخراج و به کمیته انضباطی معرفی شده است.

بعد از پایان تنش‌ ها و علی‌رغم اصرار چندباره ناظر بازی، کادر فنی فجرسپاسی حاضر به ادامه بازی نمی‌ شوند. حرکتی که این ظن را تقویت می‌ کند که حریف برای فرار از شکست سنگین سه بر صفر، به حربه ایجاد تنش و ناتمام گذاشتن بازی متوسل شده تا شاید با این اقدام و تیری در تاریکی انداختن، ورق را در خارج از زمین مسابقه به نفع خود برگرداند.

بیانیه گل گهر به شرح زیر است:
عصر پنجشنبه ۹ آذر ماه و از سری مسابقات لیگ دسته‌ اول فوتبال امیدهای کشور، تیم‌ های گل‌ گهر و فجرسپاسی شیراز در سیرجان به مصاف هم رفتند، که این دیدار در حالی‌ که تا دقایق پایانی با نتیجه‌ قاطع سه بر صفر به نفع گل‌ گهر در جریان بود، با حرکت زشت دروازه‌ بان فجر سپاسی که با مشت یکی از بازیکنان گل‌ گهر را مصدوم کرد، به تنش کشیده شد.

در همین رابطه باشگاه گل‌ گهر لازم می‌ داند توضیحاتی را در این زمینه ارائه دهد:

بر خلاف روایت باشگاه فجرسپاسی، شروع کننده درگیری همان‌گونه که در فیلم مسابقه قابل مشاهده است، دروازه‌بان این تیم بوده که متاسفانه با اقدامی زشت و زدن مشت به مهاجم گل گهر مسابقه را به تنش کشیده است.

متاسفانه بعد از این اتفاق، دو نفر از همراهان تیم فجرسپاسی با یکی از تماشاگران و یکی از اعضای کادر فنی گل‌ گهر درگیر می‌ شوند و سبب می‌ شوند، درگیری‌ ها شدت پیدا کند.

بعد از پایان تنش‌ ها و علی‌ رغم اصرار چندباره ناظر بازی، کادر فنی فجرسپاسی حاضر به ادامه بازی نمی‌ شوند. حرکتی که این ظن را تقویت می‌ کند که حریف برای فرار از شکست سنگین سه بر صفر، به حربه ایجاد تنش و ناتمام گذاشتن بازی متوسل شده، تا شاید با این اقدام و تیری در تاریکی انداختن، ورق را در خارج از زمین مسابقه به نفع خود برگرداند.

باشگاه گل‌ گهر ضمن تقبیح حرکت زشت دروازه‌بان حریف و همراهان باشگاه فجرسپاسی، صراحتا اعلام می‌ کند: که این تماشاگر بر خلاف ادعای باشگاه فجرسپاسی که او را منتسب به گل‌ گهر کرده، هیچ ارتباط کاری با باشگاه گل‌ گهر ندارد و بعد از درگیری هم توسط پلیس بازداشت شده است.

عضو کادر فنی تیم امید گل‌ گهر نیز به‌ خاطر شرکت در درگیری‌ ها، بلافاصله از سوی باشگاه گل‌ گهر اخراج و به کمیته انضباطی معرفی شده است.

در پایان؛ باشگاه گل‌ گهر، تاکید می‌ کند: که همواره رعایت اخلاق را به کسب نتیجه ترجیح داده و بعد از این بازی نیز، علی‌ رغم دلخوری از اتفاقات پیش آمده، نهایت همکاری و همراهی را با اعضای تیم و باشگاه فجرسپاسی انجام داده است.

سرپرست تیم فوتبال امید گل‌ گهر سیرجان نیز با تشریح درگیری رخ داده در این شهر گفت: در ابتدا یک درگیری فوتبالی بین ۲ بازیکن ما و فجر سپاسی شیراز در دقیقه ۹۴ بازی شکل گرفت؛ که باعث ورود مربیان داخل زمین شد و در همین حین یکی از تماشاگران وارد شده و ۲ نفر را با چاقو مجروح کرد.

مهدی امیرزاده افزود: باشگاه فجر سپاسی در خصوص ضربه مربیان مطلب کذبی را نوشته و تماشاگرانی که به درون زمین آمده بودند باعث این اتفاق شدند.

وی درباره این بازی طی عصر دیروز اظهار داشت: بر اساس گزارشی که ناظر بازی می نویسد، وضعیت این بازی مشخص می شود؛ اما تیم ما تا ۲ دقیقه مانده به پایان بازی سه بر صفر جلو بوده و به نظر می رسد که تیم مهمان دنبال بهانه جویی بود و درگیری را آغاز کرد.

سرپرست تیم فوتبال امید گل گهر سیرجان در تشریح این اتفاق گفت: تیم فجر سپاسی در صدر جدول رده بندی لیگ دسته یک کشور قرار دارد و این تیم پنج بازی گذشته خود را برده بود و فکر نمی کرد؛ که در سیرجان سه گل از گل‌ گهر دریافت کند.

وی در تشریح این درگیری نیز گفت: در دقایق پایانی وقت اضافه نیمه دوم، خطایی روی دروازه بان فجر سپاسی انجام شد و دروازه بان فجر درگیری را شروع کرد که با مشت به صورت بازیکن ما کوبید و پس از این اتفاق بازیکن و مربی ما اشتباه کردند؛ که داخل زمین رفتند و باعث گسترش درگیری شدند و در میان شلوغی ها یک تماشاگر با چاقو به بازیکنان فجر حمله کرد و ۲ نفر مجروح شدند.

امیرزاده تصریح کرد: فیلم های بازی منتشر می شود و علت این درگیری مشخص خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha