کد خبر: 208345
۱۰ آذر ۱۴۰۲، ۲۰:۵۷

رای موقت صادر شد

ورود فدراسیون فوتبال به ماجرای درگیری تیم‌های گل گهر و فجر سپاسی
رای موقت صادر شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مورد درگیری اخیر بین تیم های گل گهر و فجر سپاسی و دو تیم آریو اسلامشهر و شهرداری آستارا دو رای موقت؛ صادر کرد.

به گزارش خبرگزای سلامت(طبنا) از کرمان و به نقل از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران؛ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو رأی صدور موقت را صادر کرد.

حسب گزارشات مقام‌های رسمی مسابقه بین تیم‌ های آریو اسلامشهر و شهرداری آستارا از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ در شهر اسلامشهر برگزار شد، تخلفاتی از سوی فرهاد خالدی منتسب به تیم شهرداری آستارا و امیرحسین قربانی مسئول رسانه‌ ای هیئت فوتبال تهران منعکس شد.

از آنجایی که تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن عبارت از بدرفتاری در قبال یکدیگر و رفتار غیر ورزشی بوده در خور صدور قرار دستور موقت است.

لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی نامبردگان از حضور در تمامی ورزشگاه‌ های فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال محروم می‌ شوند و لازم است؛ دفاعیات کتبی خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کنند. رأی صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.

حسب گزارش مقام رسمی در خصوص بازی بین تیم‌ های گل گهر سیرجان و فجر شهید سپاسی از سری مسابقات لیگ برتر امیدهای فوتبال کشور که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ برگزار شد و تخلفی از سوی تماشاگران تیم گل گهرسیرجان رخ داد.

از آنجایی که تخلف حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت از عدم رعایت ماده ۷۱ مقررات انضباطی مبنی بر اظهارات علیه داور مسابقه در خور صدور قرار دستور موقت است؛ لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقرات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی تیم مربوطه از هرگونه ورود تماشاگر به داخل استادیوم در کلیه مسابقات خانگی محروم است.

لازم است باشگاه گل گهر سیرجان دفاعیه کتبی خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسون ارسال کند.

رأی صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha