کشف و ضبط ۱۸ حلقه لاستیک خارجی در جیرفت

معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: تعداد ۱۸ حلقه لاستیک خارجی از یک واحد صنفی در جیرفت کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ محمدعلی توکلی گفت: با توجه به دستورالعمل‌ های صادره برای مبارزه با کالای قاچاق و شبه قاچاق در سطح عرضه، واحدهای صنفی در جنوب استان به صورت مکرر و متعدد توسط بازرسان سازمان صمت جنوب کرمان، بازرسی می‌ شوند.

وی افزود: بازرسان این اداره کل با دستور مقام قضایی و با همراهی و هماهنگی نیروهای پلیس امنیت اقتصادی، ضمن بازرسی از یک واحد صنفی و انبارهای مربوطه تعداد ۱۸ حلقه انواع لاستیک خودروهای سبک خارجی بدون اسناد مثبته جمع‌ آوری کردند.

معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با بیان اینکه ارزش ریالی این لاستیک‌ های کشف شده ۲۴۰ میلیون ریال است؛ ادامه داد: پرونده این واحد صنفی متخلف جهت رسیدگی نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شد؛ تا مطابق قانون با آن برخورد شود.

توکلی با بیان اینکه بازرسان این اداره کل، همواره واحدهای صنفی جنوب استان را رصد می‌ کند، خاطرنشان کرد: شهروندان جنوب استان کرمان در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق یا فاقد شناسه، انبار مشکوک و عرضه کالا بدون فاکتور فروش می‌ توانند از طریق تلفن ۱۲۴ و سامانه www.۱۲۴.ir یا مراجعه حضوری به معاونت بازرسی و نظارت اداره کل صمت جنوب کرمان و در شهرستان‌ ها به ادارات صمت، اقدام نموده تا با متخلفان در چارچوب قانون برخورد شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha