پرداخت کمک هزینه درمانی به  یک هزار بیمار نیازمند زنجانی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمر استان زنجان طی ۵ مرحله در سال جاری به مبلغ ۱۳ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال کمک هزینه درمانی به بیش از یکهزار بیمار نیازمند پرداخت کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان،، حکمت اله هاشمی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان نهادی بشردوستانه همواره نقش محوری و مهمی در فعالیت های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا می کند.

وی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر از افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر استان که توان تامین هزینه‌های درمانی، دارو و توانبخشی را نداشته و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیستند، حمایت مالی می کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان افزود: حمایت‌های مالی هلال احمر در بخش‌های دارو و درمان، کمک هزینه بستری طبی و جراحی، اروتز و پروتز، عمل زایمان طبیعی و سزارین، فرانشیز دارو و درمان و کمک هزینه خدمات دندانپزشکی است.

هاشمی اظهارداشت: کمک هزینه پاراکلینیک(سونوگرافی، سی تی اسکن)، تامین وسایل و تجهیزات توانبخشی، وسایل بهداشتی، درمانی و مصرفی، درمان سرپایی و کمک هزینه شیرخشک برای خانواده‌های نیازمند از دیگر موارد حمایت‌های مالی جمعیت هلال احمر در سطح استان زنجان است.

وی یادآوری کرد: بر همین اساس نیز 13 میلیارد و 610 میلیون ریال کمک هزینه درمانی  در پنج مرحله در شهرستان های زنجان، ابهر، خرم دره، خدابنده، ماهنشان، طارم، ایجرود و سلطانیه برای بیماران نیازمند پرداخت شده است.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha