دهکده تندرستی در کرمان کلنگ‌ زنی شد

با حضور استاندار کرمان؛ دهکده تندرستی کرمان با هدف جمع‌ آوری، درمان و آموزش معتادان متجاهر کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ دهکده تندرستی کرمان با هدف جمع‌ آوری، درمان و آموزش معتادان متجاهر احداث می‌ شود.

عملیات ساخت این مجموعه صبح سه‌ شنبه ۸ اسفند ماه با حضور محمد مهدی فداکار استاندار کرمان در بزرگراه امام رضا(ع) جنب کمپ ماده ۱۶ آغاز شد.

استاندار کرمان هدف از راه‌اندازی این مجموعه را جمع‌ آوری معتادان متجاهر عنوان و بیان کرد: این مرکز صرف نگهداری نیست و درمان جسمی و روحی افراد آسیب دیده را در نظر دارد.

فداکار ادامه داد: با کمک سازمان فنی و حرفه‌ ای، بحث آموزش و توانمندسازی این افراد نیز دنبال می‌ شود؛ تا پس از درمان به زندگی عادی برگردند و توان اداره زندگی خود را داشته باشند.

استاندار کرمان تصریح کرد: ساخت سازه سوله‌ های این دهکده تندرستی توسط شرکت‌ های گل‌ گهر، مس و فولاد ماهان آغاز شده و پیش‌ بینی می‌شود؛ نصب آنها در اردیبهشت‌ ماه سال آینده انجام گیرد.

به گفته کوروش احمد یوسفی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، "دهکده تندرستی" با همکاری شرکت‌ های گل‌ گهر، مس و فولاد ماهان احداث می‌ شود و شامل بخش‌ های متعددی از جمله درمانگاه، کلینیک اجتماعی، مجموعه ورزشی، سالن اشتغال و کلاس‌ های مورد نیاز، بازارچه، خوابگاه، سالن چند منظوره، آشپرخانه، نانوایی و غیره است./ استانداری کرمان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha