پلیس سیرجان طلاجات گمشده را به صاحبش بازگرداند

فرمانده انتظامی سیرجان گفت: ماموران وظیفه‌ شناس پاسگاه انتظامی خیرآباد با پیگیری های بی وقفه خود طلاهای گمشده در محدوده یک صحنه واژگونی خودرو را پیدا و به مالکش رساندند .

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ سرهنگ"خواجه پور" اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی خیرآباد پس از اعلام واژگونی شبانه یک دستگاه خودروی سمند در محور"سیرجان_ شیراز"به محل سانحه اعزام و خانمی که راننده خودرو بوده و مصدوم و بیهوش شده بود، را توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل می کنند.

وی افزود: این ماموران وظیفه شناس ضمن مراقبت از خودرو و جمع آوری وسایل پرتاب شده در اطراف، یک جعبه حاوی طلاجات را نیز در فاصله نسبتا زیادی از خودرو پیدا و پس از گذشت 2 روز و به هوش آمدن این خانم که ساکن شیراز بود جعبه طلاجات چند میلیاردی را به او تحویل دادند .

فرمانده انتظامی سیرجان دعای خیر این هم وطن که مشخص شد این طلاها را به عنوان تمام سرمایه زندگی اش با خود حمل می کرده، ارزشمندترین موهبت برای این دو همکار انتظامی برشمرد.

سرهنگ خواجه پور خاطرنشان کرد: کارکنان انتظامی که گشت زنی و نگهبانی های شبانه روزی، از ماموریت های مهم آنان است خود را موظف و مقید به نگهداری و صیانت از اموال مردم می‌ دانند و باعث افتخار است؛ که در سایه صحت عمل و امانتداری کارکنان پلیس از ایراد خسارت مالی و ایجاد مشکل برای این هم وطن جلوگیری شد ./ پلیس کرمان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha