تماس‌ تلفنی وزیر کشور با استاندار کرمان

وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار کرمان که از دوشنبه در جنوب استان حضور دارد، وضعیت بارندگی و سیلاب در این منطقه را جویا شد. 

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) و به نقل از استانداری کرمان، محمد مهدی فداکار در بازدید و بررسی چند نقطه در معرض سیل شهرستان منوجان از جمله پل عباس‌ آباد و سیل‌ بند طالقان عنوان کرد: ۴۸ کیلومتر لایه‌ رویی رودخانه‌ ها در حوزه استحفاظی شهرستان منوجان در سال گذشته انجام شده و با این اتفاق علیرغم اینکه بیشترین بارش را در منوجان داشتیم، اما شاهد کمترین خسارت هستیم.

وی تصریح کرد: مسئولان کشور نیز پیگیر اوضاع استان و جنوب کرمان هستند و وزیر کشور از طریق تماس تلفنی جویای وضعیت منطقه بود.

استاندار کرمان با اشاره به استفاده از ظرفیت‌ های استان برای مدیریت هرچه بهتر بارندگی در جنوب استان، اظهار داشت: یکی از کارهای مهم و موثر انجام شده در سال گذشته، راه‌ اندازی پل "دهنو" بود؛ که موجب تسهیل راه ارتباطی ۳۰ روستا شد و هم اکنون نیز تردد به خوبی در حال انجام است.

فداکار؛ همچنین از رودخانه چغوکی شهرستان منوجان بازدید کرد.

وی در ادامه با حضور در روستای ماه کنگان و ادای احترام به شهدای گمنام گفت: ماه کنگان سال گذشته هنگام‌ وقوع سیل به زیر آب رفته بود و خساراتی به بار آورد، اما به واسطه احداث سیل‌ بند خوشبختانه در سال جاری هیچ مشکلی بوجود نیامده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha