مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در دیدار با پدره خوزه کادرون وگا؛ رئیس صلیب سرخ نیکاراگوئه بر انتقال تجارب و تبادل نیروهای متخصص بین دو کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاري سلامت  در این دیدار  دکتر حمید چوبینه با معرفی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اعلام اینکه سالانه 200هزار نفر در این مرکز درمانی پذیرش می شوند، افزود: تلاش ما بر این است که در این مرکز خدمات با کیفیت خوب و قیمت ارزان به ویژه به نیازمندان ارائه شود.

وی در خصوص بخش توریست درمانی هم با اشاره به اینکه قراردادهایی با کشورهای مختلف به امضا رسیده است، خاطرنشان کرد: در قالب این تفاهم نامه ها بیماران از این کشورها برای درمان های تخصصی مراجعه و از خدمات ما بهره مند می شوند و ما در بخش های مختلف درمانی امکان رقابت با سایر کشورها را داریم چون خدمات درمانی با کیفیت خوب و قیمت ارزان انجام می شود. 

دکتر چوبینه با تاکید بر اینکه آمادگی لازم برای همکاری های دو جانبه وجود دارد، گفت: در بخش های چشم پزشکی، سلول درمانی و درمان های ناباروری آماده ارائه خدمات هستیم همچنین در بحث تبادل نیروی متخصص و کارهای علمی مشترک این آمادگی وجود دارد.

شباهت فعالیت‌های صلیب سرخ نیکاراگوئه و هلال احمر ایران

رئیس صلیب سرخ نیکاراگوئه هم در این دیدار با بیان اینکه ما در ابعاد بسیاری نزدیک به یکدیگر هستیم گفت: با وجود مسافت دور دو کشور در بسیاری از ابعاد، صلیب سرخ نیکاراگوئه کارهای شبیه شما را انجام می دهد.

وگا با اشاره به اینکه گستردگی فعالیت های جمعیت هلال احمر ایران او را شگفت زده کرده است، گفت: ما مایل هستیم ظرفیت ها و تجربیات سفر خود را انتقال دهیم تا همکارانمان راه های بیشتری برای همکاری های مشترک ارائه کنند. 

وی افزود: در نظر داریم در تفاهم نامه همکاری بین دو طرف از ظرفیت های مجتمع دارویی درمانی هلال ایران هم استفاده کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha