کد خبر: باید-نگهبان-سرمایه-های-اجتماعی-هلال-اح
۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۹:۳۱

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت  هلال احمر با بیان این که بسیاری از تجارب ارزشمند به دلیل ضعف در مستندسازی در طول زمان از بین رفته است، تاکید کرد: برگزاری چنین دوره هایی در کنار نقش نوآموزی، بازآموزی و توان افزایی، زمینه انتقال تجارب را نیز به شرکت کنندگان فراهم می کند.

به گزارش خبرگزاری سلامت، دکتر سید حمید جمال الدینی در اختتامیه دوره آموزش تخصصی مدیریت بحران ویژه مدیران عامل جمعیت هلال احمر استان ها با اشاره به این که سرفصل های آموزشی این دوره با هم اندیشی نمایندگان سازمان امداد و نجات، معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و حوزه دبیرکل جمعیت هلال احمر تنظیم شده است، گفت: این دوره به عنوان پایه با نگاه استفاده از تجارب اساتید و مدیران دوره های مختلف برگزار شد.

بهره گیری از همه تجارب و تخصص ها بدون هرگونه جهت گیری سیاسی

دکتر جمال الدینی حضور دکتر نوربالا از روسای اسبق جمعیت را به عنوان پیشکسوت و متخصص حوزه، مغتنم شمرد و افزود: سعی کردیم زمینه ای فراهم شود تا بتوانیم از تخصص روسا، مسئولان، مدیران ارشد و کارشناسان در دوره های مختلف حضور،  به دور از هرگونه جهت گیری سیاسی در جمعیت بهره ببریم.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت  هلال احمر با بیان این که بسیاری از تجارب ارزشمند به دلیل ضعف در مستندسازی در طول زمان از بین رفته است، اظهار کرد: برگزاری چنین دوره هایی در کنار نقش نوآموزی، بازآموزی و توان افزایی، زمینه انتقال تجارب را نیز به شرکت کنندگان فراهم می کند.

لزوم توالی دوره های آموزشی برای اثربخشی بیشتر

دکتر جعفری؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس در اختتامیه دوره آموزش تخصصی مدیران عامل جمعیت هلال احمر استان ها با تقدیر از عزم معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت برای برگزاری این دوره آموزشی، بیان کرد: مولفه آموزش از ارکان اصلی سازمانی به ویژه در مباحث مدیریت بحران است که شاهد هستیم با ایجاد معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، گام موثری در این حوزه برداشته شده است.

وی افزود: مطالب ارائه شده در این دوره آموزشی از کیفیت قابل قبولی برخوردار بود و باتوجه به این که برخی مطالب پایه مطالب دیگر و برخی هم همپوشانی داشتند، دوره آموزش توالی داشته و درسطوح بالاتر نیز دنبال شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با اشار به لزوم معرفی بیشتر جمعیت به جامعه، خاطرنشان کرد: با شناساندن جمعیت می توانیم در حوادث و بلایای مختلف با سایر دستگاه ها ادبیات مشترک داشته و خدمات باکیفیت تری را ارائه دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha