کد خبر: تعویق-دو-هفته‌ای-برگزاری-سی-و-دومین-جش
۲۸ آبان ۱۳۹۹، ۱۸:۰۴
تعویق دو هفته‌ای برگزاری سی و دومین جشنواره تئاتر گیلان

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، سید امیر مصباح افزود: بر اساس آن‌چه پیش از این اعلام کردیم تمام برنامه‌های سی و دومین جشنواره تئاتر استانی گیلان با تصمیمات ستاد ملی کرونا هماهنگ می‌شود که این تغییر نیز پیرو محدودیت‌هایی است که طی دو هفته آتی در سطح شهرها اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: پیش از این، زمان برگزاری جشنواره استانی تئاتر، اول تا چهارم آذرماه اعلام شده بود که با این تصمیم، برگزاری اختتامیه سومین جشنواره آموزشگاهی نمایشنامه‌نویسی گیلان نیز که قرار بود همزمان با جشنواره تئاتر استان برگزار شود به تعویق افتاد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز در برخی از شهرهای استان، تأکید کرد: حفظ سلامت هنرمندان و شهروندان از اهمیت خاصی برای ما برخوردار است.

مصباح یادآور شد: بر همین اساس امسال جشنواره بدون حضور تماشاگر و تنها با حضور تعداد محدودی از اعضای گروه‌های شرکت کننده برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیگیر پوشش تصویری اجراها به‌صورت زنده از طریق فضای مجازی هستیم، افزود: با توجه به شرایط جامعه و تصمیمات ستاد کرونا، باز احتمال تغییر برنامه‌های سی و دومین جشنواره استانی تئاتر گیلان وجود دارد که زمان دقیق برگزاری جشنواره متعاقباً اعلام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha