کد خبر: توزیع-بیش-از-4-هزار-سبد-غذایی-در-طرح-همای
۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۹:۳۳

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: در اجرای طرح همای رحمت امسال 4 هزار و 54 سبد حمایتی در میان نیازمندان و محرومان استان گلستان توزیع شد. 
به گزارش خبرگزاری سلامت دکتر حسین احمدی اظهار کرد: طرح همای رحمت با تأسی از سیره والای حضرت علی (ع) با بهره مندی از همت والا و دستان توانای خیرین برای دستگیری از نیازمندان کم برخوردار در ایام ماه رمضان سال جاری در گلستان اجرا شد.
دکتر احمدی افزود: در این طرح  ۱۰ شعبه، ۴۰ خانه داوطلب، ۳۳۸ داوطلب، ۱۸۸ خیر و ۴۵ تن از پرسنل مشارکت داشتند.
وی تصریح کرد: در این طرح 4 هزار و ۵۴ سبد مواد غذایی میان ۳۶۲ معلول، ۲۹۵ خانواده زندانیان، ۹۶۲ سالمند، یک هزار و ۳۶ بی سرپرست و یک هزار و ۳۹۹ نیازمند توزیع شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: در طرح همای رحمت سبدهای غذایی در قالب اقلام مورد نیاز از جمله برنج، روغن، چای، حبوبات، قند، شکر، خرما، ماکارونی، رب و پنیر به ارزش یک میلیون ریال در اختیار نیازمندان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ۴۰ چادر سلامت در ایام ماه مبارک رمضان برپا شده است، اظهار کرد: در این چادرها ۴۹ پزشک و پیراپزشک، ۲۰۸ داوطلب و ۳۹ پرسنل مستقر بودند که به ارائه خدمات پرداختند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: یک هزار و ۸۱۷ نفر از خدمات ویزیت رایگان بهره بردند و حدود ۶ هزار و ۴۱۲ بسته فرهنگی توزیع شد؛ همچنین ۲۳۲ عضو جدید به مجموعه هلال احمر اضافه شدند.
دکتر احمدی از برپایی ۲۹۷ سفره مهربانی توسط خیرین وخانه داوطلبی در راستای اطعام نیازمندان در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: ۷۷ هزار و ۶۱۰ نفر از نیازمندان و خانواده های بی سرپرست در قالب سفره های مهربانی اطعام شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha