کد خبر: توزیع-حدود-یک-هزار-و-400-سبد-غذایی-میان-نیا
۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۷

داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی تعداد یک هزار و 395 سبد غذایی در قالب طرح همای رحمت میان نیازمندان استان توزیع کردند.
به گزارش خبرگزاری سلامت ؛ معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در طول ماه مبارک رمضان، طرح همای رحت همزمان با سراسر کشور با مشارکت خیرین و داوطلبان این جمعیت در استان اجرا شد.
رضا قاسمی افزود: در اجرای این طرح 9 شعبه هلال احمر در شهرستان های استان با حضور 216 داوطلب، 56 خیر و 33 نفر پرسنل مشارکت داشته و یک هزار و 395 بسته غذایی را آماده و در بین نیازمندان توزیع کردند.
وی با بیان اینکه ارزش ریالی هر بسته غذایی 500 هزار ریال است، افزود: این بسته ها که شامل برنج، ماکارانی، قند و روغن بود بین معلولان، خانواده های زندانیان، افراد بی سرپرست و مستمند توزیع شده است.
وی به برپایی سفره های افطاری اشاره کرد و گفت: در طول این ماه 2 سفره مهربانی نیز به ارزش 17 میلیون ریال  گسترده و 267 نفر از آن بهره بردند.
وی با بیان اینکه در این مدت 11 چادر سلامت نیز در سطح استان برپا شده است گفت: در این چادرها 7 پزشک و پیراپزشک، 46 نفر داوطلب و 12 نفر پرسنل مشارکت داشته و544 نفر ویزیت رایگان شدند. همچنین 65 بسته فرهنگی بین مراجعان توزیع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha