کد خبر: ثبت-173-ابتلای-جدید-به-ویروس-کرونا-در-اصفه
۲۵ بهمن ۱۳۹۹، ۱۳:۴۱

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،آرش نجیمی گفت: در شبانه روزگذشته تعداد یک هزار و 64 نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 173 نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی اظهار داشت: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 67 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 54 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا بیان کرد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 7 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که از این تعداد 4 نفر فوت شده مثبت کرونا بوده‌اند.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر 452 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 72 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha