کد خبر: درمان-1200-عراقی-در-مجتمع-دارویی-درمانی-هل
۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۱

مدیرعامل مجتمع دارویی-درمانی هلال ایران با اشاره به استقبال بیماران کشورهای همسایه برای استفاده از خدمات درمانی این مجتمع از درمان 1200 بیمار عراقی خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری سلامت دکتر چوبینه  در دیدار با نماینده اتحاد ملی در پارلمان عراق با اشاره به اهمیت توریسم درمانی و خدمت به کشور عراق گفت: بر اساس اهداف جمعیت هلال احمر، وظیفه  اصلی این مجتمع نیز تسکین آلام بشری و رفع درد و رنج بیماران است، که ما سعی داریم  هم در بعد انسانی و دینی و هم در بعد وظیفه سازمانی در تسکین آلام بشری بخصوص در مورد رزمندگان عراقی، وظایف خود را انجام دهیم.
 
وی افزود:  تا کنون حدود یک هزار و 200 نفر از برادران عراقی در ایران و در این مجموعه درمان شده اند و هدف ما این است که خدمات درمانی با کیفیت را برای جلب رضایت الهی و بیماران ارائه دهیم.
 
در این دیدار همچنین علی جبر حسون، نماینده پارلمان عراق گفت:  امیدوارم  خدمات پزشکی بین دو کشور افزایش پیدا کند. بیمارستان های طرف قرار داد ما در ایران از پزشکان و امکانات تخصصی و فوق تخصصی خوبی برخوردار بوده و امید است ارتباط بین دو کشور روز به روز بهتر شود و دو کشور بتوانند در موارد دیگر هم با هم همکاری داشته باشند.
 
نماینده پارلمان عراق اضافه کرد: برای بهبود همکاری دو کشور با اکثر وزارت خانه های عراق صحبت شده است زیرا خدمات پزشکی در ایران ، به ویژه در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بسیار به صرفه تر از سایر کشور های همسایه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha