کد خبر: در-این-هتل-زیرآبی-در-کنار-ماهی‌ها-بخوا
۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۵
به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، این هتل استثنایی که موراکا نام دارد به جای سقف‌های عادی، سقفی دارد که با نگاه کردن به آن زیبایی‌های دریا و ماهی‌های در حال حرکت را مشاهده می‌کنید. زیبایی‌هایی که از این طریق قابل مشاهده است، تنها از طریق غواصی در عمق دریا قابل مشاهده است.

افرادی که روی تخت‌های این هتل دراز می‌کشند بدون خیس شدن می‌توانند گونه‌های مختلف حیات دریایی را مشاهده کردند و لذت ببرند.

هتل Muraka یا Coral در نزدیکی رستوران زیرآبی Ithaa کشور مالدیو قرار دارد. این رستوران در عمق پنج متری زیر آب دریا قرار دارد و از شهرت زیادی برخوردار است. طراحی داخلی هتل و رستوران یاد شده شباهت زیادی به یکدیگر دارد و هر دو دارای سوئیت‌های بزرگی هستند.

هتل زیردریایی مذکور می‌تواند تا حداکثر 9 مهمان را در خود جای دهد. این اتاق‌ها در عمق پنج متری آب قرار دارند و برای مراجعه به آنها می‌توان از آسانسور و راه پله مارپیچ استفاده کرد.

سوئیت‌های بزرگ این هتل مجهز به یک تختخواب، یک حمام و یک محوطه بزرگ است. مناظر پنجره‌های این سوئیت‌ها بسیار چشم‌نواز بوده و حتی در حمام نیز قابل مشاهده هستند.

تشکیلات و سازه‌های زیردریایی این هتل 600 تن وزن دارد و پس از ساخته شدن در خشکی به محل نصب حمل شده‌اند.  75 درصد از دیوارها و سقف این سوئیت‌ها از آکریلیک روشن و شفاف ساخته شده اند. هزینه هر شب اقامت در سوئیت‌های یادشده 50 هزار دلار به ازای هر شب است. (فارس)

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha