کد خبر: شش-روز-از-اجرای-طرح-ملی-ایمنی-و-مسافران
۱ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱۴:۰۱

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اعلام کرد: با پایان ششمین روز از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، خدمت رسانی به هموطنان توسط جوانان هلال احمری از مرز نیم میلیون نفر گذشت.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت، دکتر مسعود حبیبی با اعلام این خبر گفت: طی شش روز اجرای طرح ۵۲۳ هزار و ۲۳۹ مسافر با مراجعه به پایگاه های ثابت و سیار طرح در سراسر کشور خدمات سلامت، فرهنگی و آموزشی دریافت کرده اند.

وی با اشاره به استقبال پرشور مردم، مسئولان، هنرمندان و ورزشکاران از کمپین نه به تصادفات جاده ای افزود: مردم با مراجعه به پایگاه ها ضمن بهره مندی از خدمات، با امضای میثاق نامه نه به تصادفات جاده ای، با این کمپین همراه می شوند.

رئیس سازمان جوانان خاطرنشان کرد: علاوه بر این همه علاقمندان می توانند از طریق ربات تلگرامی safarsalem_bot@  پوستر اختصاصی خود را طراحی کرده و عضو کمپین نه به تصادفات جاده ای شوند.

دکتر حبیبی با اشاره به شرایط جوی نامساعد در برخی نقاط کشور ضمن قدردانی از جوانان هلال احمری برای ارائه خدمت داوطلبانه به مسافران نوروزی، ابراز امیدواری کرد، مردم با رعایت قوانین و مقررات رانندگی سفری ایمن داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha