کد خبر: فاز-نخست-خط-انتقال-آب-از-خلیج-فارس-به-اس
۴ شهریور ۱۳۹۹، ۱۱:۳۱

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محمدجواد فدائی در دیدارِ حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان با وی به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: امسال حدود ۳۰۰ پروژه در نقاط مختلف استان کرمان افتتاح می‌شود که  اعتبار هزینه شده برای پروژه‌های قابل افتتاح در هفته دولت در استان کرمان نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.

استاندار کرمان میزان اعتبار پروژه‌های قابل افتتاح در هفته دولت استان کرمان را بیش از هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: امسال ۹۰ پروژه جدید در هفته دولت در استان کرمان با اعتبار ۹۴۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی شده و عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

استاندار کرمان با بیان اینکه سال گذشته در بخش خصوصی ۲۰ هزار میلیارد تومان پروژه در استان کرمان افتتاح شده است گفت: امسال تقریبا ۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه بخش خصوصی در استان کرمان افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه خط انتقال آب از خلیج فارس به استان کرمان به‌زودی افتتاح می‌شود افزود: قسمت نخست این پروژه مهرماه امسال در شهرستان سیرجان افتتاح می‌شود و قسمت دوم پروژه تا سرچشمه بهمن ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

فدائی تصریح کرد: همه این اقدمات‌ در استان کرمان با وجود مشکلات، تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا انجام شده که این حجم کار و فعالیت قابل تقدیر است.

وی با تشریح آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان کرمان اظهار داشت: شیوع بیماری در استان سیر نزولی پیدا کرده و امیدواریم که این سیر نزولی مبتلایان به کرونا در استان ادامه داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha