سرلشکرجعفری در پیامی از تلاشهای سرلشکر فیروزآبادی طی دوره تصدی ریاست ستاد کل نیروهای مسلح تقدیر و عنوان کرد:آحاد نیروهای مسلح نقش ارزنده و انکارناپذیر جناب‌عالی را در توانمندسازی و بروزآمدی و ارتقاء سطح آمادگی دفاعی در مقابل تهدیدات و به تبع آن اقتدار نیروهای مسلح و نیز پاسداشت حماسه‌های دفاع مقدس و نشر و گسترش فرهنگ ایثار ارج می نهند.

به گزارش  خبرگزاری سلامت به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی با تبریک انتصاب وی به سمت مشاورت عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) از تلاش‌های ایشان طی دوره تصدی ریاست ستاد کل نیروهای مسلح قدردانی کرد.


متن پیام فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این شرح است:


برادر ارجمند سردار سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی
مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا
سلام علیکم


خوشا آن برادر عزیز عاشورایی را که خستگی و مرارت سالهای طولانی خدمت صادقانه، مجاهدت جانانه و پرثمرش در عرصه‌های مختلف دوران انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن 27 سال درستاد کل نیروهای مسلح که منجر به ایجاد افزایش و استحکام قابلیت‌های دفاعی و توانمندی‌های نیروهای مسلح گردید با شهد رضایتمندی مراد و مقتدایمان حلاوتی جان افزا یافت و کارنامه‌ای درخشان از یکی دیگر از فرزندان صدیق انقلاب و سرباز مخلص ولایت با مهر تأیید حضرتشان بر تاریخ سراسر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی بویژه نیروهای مسلح افزون گشت.


بی گمان از خیل بی شمار مجاهدان فی سبیل الله و عاشورائیان سالهای آتش و خون تا نسل دوم و سوم نیروهای نظامی و انتظامی، نقش ارزنده و انکارناپذیر جناب‌عالی را در توانمندسازی و بروزآمدی و ارتقاء سطح آمادگی دفاعی در مقابل تهدیدات و به تبع آن اقتدار نیروهای مسلح و نیز پاسداشت حماسه‌های دفاع مقدس و نشر و گسترش فرهنگ ایثار ارج می نهند.


اینجانب مراتب سپاس و قدردانی خود و یکایک هم رزمان دیرین و آحاد پاسداران و کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به پاس آن همه تلاش نستوه و بی دریغ و مخلصانه تقدیم داشته و انتصاب شایسته جناب عالی را نیز به سمت مشاورت عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا تبریک عرض می نمایم. از قادر متعال توفیق روزافزونتان را در تحقق تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مسئلت می نمایم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha