کد خبر: كامكارها-در-شادى-٢٥-سالگى-محك-نواختند
۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
جشن ٢٥ سالگي محك با اجرای هنرمندانه گروه کامکارها و با حضور محمدعلى كشاورز، حسام‌الدين سراج و رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و بسيارى از هنرمندان و نیکوکاران پنج‌شنبه ٦ خرداد در تالار وحدت برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری سلامت،
در این مراسم که با استقبال بی‌نظیر نیکوکاران و علاقه‌مندان به موسیقی روبرو شد، حضار پس از ورود به سالن، نشان ٢٥ سالگی و شيرينى‌هايى كه نماد اين روز بود و به محك اهدا شده بود را دريافت مي‌كردند. نيكوكاران نشان‌ها را روي سينه خود قرار مي‌دادند و براي ابراز عشقشان به كودكان مبتلا به سرطان، با سازه‌اى كه آدمك‌هاى نماد محك بود عكس مي‌گرفتند و در شبكه‌هاى اجتماعى خود به اشتراك مي‌گذاشتند. گروه كامكارها نيز بين جمعيت حاضر شدند و لحظاتى پر از عشق را در كنار نماد محك به يادگار ثبت كردند.
هنردوستان می‌دانستند كه کلیه عواید حاصل از این کنسرت به کودکان مبتلا به سرطان تعلق می‌گیرد و همین موضوع زمینه رضایت پیش از اجرا در اين شب پر از مهر را فراهم آورده بود.
 
تحقق آرزوهای بزرگ بانيان محك با همت‌های بلند نيكوكاران
ژاله صادقیان، گوينده و همراه همیشگی کودکان مبتلا به سرطان، در ابتدای مراسم از آرزوهای بزرگ بانيان محك گفت که با همت‌های بلند نيكوكاران رشد کرده تا محک را به جایگاه امروزی‌اش برساند؛ چهارمین سازمان مردم‌نهاد در بین ٢٩٩ سازمان در جهان. صادقیان از بذرهای امیدی گفت که در دل خانواده‌های کودکان مبتلا به سرطان کاشته شد و از عشق‌ نیکوکارانی که مبارزه کردند با خرچنگی که بر جان فرزندان ایران زمین چنگ انداخته بود. صادقیان از نیکوکارانی گفت که گرد هم آمده بودند تا ٢٥ ساله شدن همراهی با کودکان مبتلا به سرطان را با نواى عاشقانه موسيقى جشن بگیرند.
 
ارسلان كامكار: حضور در برنامه سازمان خوشنامى چون محك؛ افتخارى براى گروه كامكارها
ارسلان کامکار، خواننده و نوازنده گروه کامکارها، پیش از اجرای شادمانه‌ها گفت: «باعث افتخار گروه كامكارهاست كه در جشن ٢٥ سالگى سازمان خوشنامى چون محك و برنامه‌اى كه به نفع كودكان مبتلا به سرطان است حضور دارد.»
وي از ساير هنرمندان نيز دعوت كرد تا با حضور در برنامه‌هاي خيرخواهانه به مراكز مردم‌نهاد كمك كنند.
 
هدیه کودکان محک به کامکارها با دستان فرزند بهبود يافته محك
در پايان اجرا، هوشنگ كامكار سرپرست گروه توسط ژاله صادقيان به روي سن دعوت شد تا در كنار ساير اعضاى گروه كامكارها و و در میان دست و شادی حضار، هديه منحصر به فردى را دريافت كنند. تابلويى كه کودکان حامى محک، از اعضاى گروه کامکارها کشیده بودند و با دستان «نيكو» فرزند بهبود يافته محك به نمايندگى از كامكارها به بيژن كامكار اهدا شد. بيژن كامكار تصوير خود را در تابلوى نقاشى اهدايى با شادى به حضار نشان داد و سپاس ويژه خود را تقديم كودك بهبوديافته محك كرد. قهرمان محک با حضور خود بر روی سن نشان داد که سرطان شکست‌پذیر است و می‌توان کاری کرد کارستان برای آنان که سخت‌ترین کار دنیا را انجام می‌دهند.
 
اینجا امید ادامه دارد
مؤسسه خیریه محک در ٢٥ سال فعالیت خود همواره باور دارد توسعه و ماندگاری هر سازمان مردم‌نهادی در گرو شفافیت و پاسخگویی و خدمات يكپارچه و صادقانه است. پشتیبانی از همت‌های بلند یاوران و آرزوهای بزرگ گردانندگان دستاوردى بوده كه در محك به واسطه شناخت از نيازهاى كودكان مبتلا به سرطان و خانواده‌هايشان و باور آرزوها تحقق يافته است. محک معتقد است که می‌توان با برگزاری مراسم‌های خیریه‌ای چون کنسرت کامکارها زمینه فعالیت‌ مشترک دولت، بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌های مردم نهاد را فراهم کرد و مفتخر است که در این مراسم از همراهی وزارت ارشاد، خانه موسیقی، شركت كار و انديشه، پرشيا خودرو، سامانه 84200 و شركت فرهنگي- هنري ترانه شرقى بهره برده است. به امید آنکه با همراهى نیکوکاران خداحافظی جهان با سرطان را جشن بگیریم.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha