رییس مجلس شورای اسلامی، در پیامی به مناسبت روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای کارآفرینی از آمادگی مجلس برای حمایت از اقدامات سازمان فنی و حرفه ای در بخش تقنینی خبر داد.

 

به گزارش گروه فضای مجازی  خبرگزاری  سلامت به نقل از  خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در پیامی روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی را تبریک گفت، که متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

توانمند سازی و توسعه سرمایه های انسانی ، بخش مهمی از برنامه های افق چشم انداز 1404 در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد و در این راستا نقش سازنده و جایگاه اثربخش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان متولی اصلی آموزش های مهارتی غیررسمی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و بطورقطع اگر کشور به سمت اینگونه آموزش ها جهت داده شود شاهد تغییرات بنیادین و حرکت بسوی توسعه ملی و اقتصاد مقاومتی خواهیم بود.

در این راستا مجموعه بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ اعم از مربیان دلسوز، کارکنان و مسئولان خدوم در دو بخش دولتی و غیردولتی با توفیق حضور در سازمانی با رسالت خطیر مهارت آموزی، این مسئولیت مهم را در مسیر توسعه و بالندگی ایران اسلامی عزیزمان عهده دار می باشد.

اینجانب با تبریک فرارسیدن 6 مرداد، روز ملی" ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و کارآفرینی" و تجلیل از این اقدام ارزشمند، امید است که حاصل تلاش های روزافزون شما دستیابی به توسعه پایدار و اشتغالزایی جوانان عزیز میهن اسلامی موثر و آرامش خاطر آحاد جامعه را فراهم آورد.

مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمترین نهاد قانونگذاری کشور آمادگی دارد تا در بخش تقنینی از این اقدامات شایسته سازمان آموزشی فنی و حرفه ای کشور حمایت کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha