به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) بارسلونا می داند که خرید لائوتارو مارتینز اصلا ساده نیست  این بازیکن از سوی بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپا پیشنهاد دارد و قیمتش هم بالاست.

پاری سن ژرمن یکی از همان تیم هایی است که مارتینز را می خواهد و این یک تهدید برای بارسلونا برای جذب ستاره اینتر خواهد بود.

به نقل از مارکا، بارسلونا یک اعتماد ویژه ای به لائوتارو مارتینز دارد زیرا که ستاره اینتر خودش هم خواهان رسیدن به نیوکمپ است.

بند جداسازی او 111 میلیون یورو بوده و بارسلونا طبق گزارش چند وقت اخیر رسانه های اسپانیایی تصمیم دارد برای کم شدن پول پرداختی ستاره هایی چون آرتورو ویدال و نلسون سمدو را وارد مذاکره کند.

از سوی دیگر اینترمیلان نیز از خیر مذاکرات ساده نخواهد گذشت. او می داند که لائوتارو از پیشنهاد تمدید قرارداد سر باز زده و به جز بارسلونا تیم هایی چون پاریس، منچسترسیتی و رئال مادرید به وی علاقه نشان دادند. البته رقابت اصلی بین بارسلونا و پاری سن ژرمن است.

تیم پاریسی با اتمام قرارداد کاوانی، پایان رسیدن قرارداد قرضی ایکاردی، علاقه به رفتن از سوی نیمار و ام باپه سخت به دنبال مهاجمی شش دانگ برای گلزنی است.

از سوی دیگر با توجه به اختلافات شدید بارسلونا و پاریس، تیم فرانسوی قصد دارد بار دیگر بتواند رقیب خود را شکست دهد.فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha