معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان البرز از اعزام تیم بهداشت و درمان اضطراری استان به بخش قنوات استان قم به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت دکتر محمود باغبان گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر و در راستای اهداف والای جمعیت هلال احمر، حمایت از زندگی و سلامت انسان ها، تیم بهداشت و درمان اضطراری استان به بخش قنوات استان قم اعزام می شوند.

وی در خصوص اهداف برگزاری این مانور گفت: ارتقاء سطح آمادگی اعضای تیم بهداشت و درمان اضطراری، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق کم برخوردار، ایجاد بستر مناسب جهت بهره مندی از نیت خیرخواهانه داوطلبان و ارتباط مستمر اعضاء داوطلب تیم های بهداشت و درمان اضطراری با یکدیگر و تعامل تیم های استانی از جمله مهمترین اهداف مانور است.

باغبان اظهار داشت: این برنامه در قالب مانور منطقه ای با مشارکت استان های البرز، تهران، قزوین، مازندران، گیلان و قم در دهه فجر از 14 لغایت 15 بهمن 1395 برگزار می شود که علاوه بر ارائه خدمات بهداشتی، درمانی رایگان به مردم بخش قنوات آمادگی و توانمندی‌های تیم اعزامی نیز ارزیابی می شود.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی انجام شده تیم بهداشت و درمان اضطراری استان البرز با مشارکت بیش از 25 نفر از اعضا در بخش های مختلف خدمت رسانی شامل پزشک، بهداشت مادر و کودک، مشاور تغذیه، مشاور بهداشت و روان، پرستاری و توزیع دارو اقدام به ارائه خدمات رایگان به مردم روستای سراجه بخش قنوات استان قم می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha