کد خبر: وزیر-بهداشت-اگر-ادله-ای-دارد-که-منع-تردد
۲۵ آبان ۱۴۰۰،‏ ۹:۲۷

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما،عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سوالاتی مطرح شد که قطعا آن هارا پیگیری خواهیم کرد، در ابتدا باید شفاف شود طرح ممنوعیت شبانه چه تاثیر مفیدی در کاهش شیوع کرونا داشته و اگر گزارش شفافی در این رابطه ارائه نشود، طرح سوال از وزیر محترم بهداشت را در برنامه مجلس قرار خواهیم داد.

مجتبی یوسفی افزود: به جز آن که این طرح در شرایط سخت اقتصادی جرائمی را به مردم تحمیل کرده است باید دید چه تاثیری بر کنترل کرونا داشته. خیلی از هموطنان به دلیل شرایط سخت اقتصادی از طریق وسائل نقلیه مشغول به کار هستند که این طرح معیشت آن ها را مختل کرده است.

همچنین در این برنامه طی ارتباط تلفنی با مهندس "رضا معلم" معاون خدمات شهری منطقه ۴ شهرداری تهران به پیگیری مشکلات مردم در منطقه تهران پارس، فلکه سوم پرداخته شد.

طی ویدئو ارسالی از سوی از شهروندان در خصوص رها شدن زباله ها در منطقه مذکور، رضا معلم توضیح داد: این ویدئو در خصوص ضایعاتی است که از نهر تخلیه و دپو شده بود تا توسط خودروهای مربوطه حمل و منتقل شوند.

رضا معلم خاطرنشان کرد: این ضایعات عمدتا توسط شهروندان و مغازه داران و ... به داخل نهر ریخته شده که در زمان بارندگی متاسفانه منجر به بروز چنین مشکلاتی می شود.

معاون خدمات شهری منطقه ۴ شهرداری تهران تصریح کرد: عصر امروز نیروهای ناحیه مربوطه به منطقه اعزام شدند و تمام زباله های دپو شده را جمع آوری کردند.

لازم به ذکر است به دنبال پیگیری های متعدد از مسئولین آبفای آبادان در خصوص مشکل فاضلاب شهرک دریا و ایجاد اختلال در زندگی ساکنین آن محله، مسئولین مربوطه در اداره آبفای آبادان همچنان پاسخگو نبوده که این بی مسئولیتی و عدم توجه به مشکلات شهروندان موجب آن شد در این برنامه تذکراتی به مسئولین آبفای آبادان داده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha