کد خبر: پیروزی-استقلال-مقابل-ماشین-سازی
۲۷ اسفند ۱۳۹۹، ۱۸:۰۶

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت دیدار تیم‌های ماشین سازی و استقلال از ساعت 16 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد که این دیدار در پایان با 2 گل به سود شاگردان مجیدی به پایان رسید.

آبی پوشان با این نتیجه 33 امتیازی شده اما همچنان در جایگاه سوم جدول باقی ماندند. ماشین سازی هم همچنان 19 امتیاز باقی ماند.

داور: اشکان خورشیدی

کمک‌ها: علیرضا ایلدرم و محمد شاکر

کارت زرد: محمد نادری، سینا خادم پور، فرهاد مجیدی(سرمربی استقلال)، حبیب گردانی ماشین سازی

کارت قرمز:-

گل: محمد نادری(19)، ارسلان مطهری(42) برای استقلال

ترکیب ماشین‌سازی: محمد امین رضایی، وحید نعمتی، مهدی رستمی، سیروس صادقیان، ایمان باصفا، بهمن سالاری، محمدامین اسدی، منصور باقری(78 امیر محمد ابازاده) سعید حسین پور، حبیب گردانی، سید محمد ابوترابی( 40 رضا آذری)

سرمربی: سعید اخباری

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد نادری، ووریا غفوری، مسعود ریگی(86 داریوش شجاعاین)، آرش رضاوند(54 احمد موسوی)، فرشید اسماعیلی( 86 سینا خادم پور)، بابک مرادی( 55 مهدی مهدی پور)، مهدی قائدی( 76 متین کریم‌زاده) و ارسلان مطهری

سرمربی: فرهاد مجیدی

دقیقه 15: ضربه ایستگاهی بازیکن ماشین‌سازی را رشید مظاهری دفع کرد. دقیقه 17: نفوذ به محوطه جریمه استقلال می‌توانست خطرساز شود که مدافعان توپ را دور کردند. دقیقه 19: ارسال مهدی قایدی از روی نقطه کرنر را محمد نادری با شانه‌های خود به گل تبدیل کرد. دقیقه 29: مهدی قایدی می‌توانست در موقعیت تک به تک گلزنی کند، اما قبل از اینکه توپ به او برسد، دروازه‌بان ماشین‌سازی آن را به اوت فرستاد. دقیقه 38: اشکان خورشیدی پس از صحبت با کمک داور به سمت فرهاد مجیدی رفت و به او کارت زرد نشان داد. دقیقه 38: شوت سرکش حبیب گردانی را مظاهری به کرنر فرستاد. دقیقه 42: پاس خوب بابک مرادی در عمق به مهدی قایدی رسید و این بازیکن توپ را به ارسلان مطهری رساند تا مهاجم استقلال گل دوم تیمش را به ثمر برساند. دقیقه 43: بازیکنان ماشین‌سازی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شدند که ضربه وحید نعمتی را مظاهری گرفت. نیمه دوم دقیقه 48: شوت بابک مرادی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه 53: محمد نادری در گوشه محوطه جریمه خودش را به زمین زد تا داور به دلیل تمارض به او کارت زرد نشان دهد. این بازیکن چهار اخطاره شد و دیدار با پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر را از دست داد. دقیقه 63: نادری پس از عبور از یک بازیکن توپ را به محوطه جریمه رساند که بازیکن ماشین‌سازی خطای شدیدی روی قایدی انجام داد که از چشم داور دور ماند. دقیقه 75: باز هم خطای شدید بازیکن ماشین‌سازی این بار روی فرشید اسماعیلی رخ داد که داور تنها به دادن کارت زرد بسنده کرد. دقیقه 78: شوت مطهری در زاویه بسته را دروازه‌بان ماشین‌سازی دفع کرد. دقیقه 78: یکی از نیمکت‌نشینان ماشین‌سازی به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد. دیگر نتایج بازی ها:
پیکان 1 - 0 ذوب آهن
نساجی مازندران 1 - 0 سایپا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha