کد خبر: کشف-448-کیلوگرم-مواد-مخدر-در-مرز-سراوان
۳ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۷

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد ملاشاهي" با اعلام اين خبر، گفت: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند به وسیله چند دستگاه موتور سیکلت مقادیر قابل توجهی مواد افیونی را از آنسوی مرزها وارد کشور کنند.

وی با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار عملیاتی مرزبانان قرار گرفت، افزود: مرزبانان با استفاده از کمین‌های هدفمند و همچنین هدايت عملياتي و پشتيباني اطلاعاتي مرزباني استان قاچاقچیان را که با موتور سیکلت‌ها در حال نزدیک شدن به مرزهای کشور بودند مشاهده و در اقدامی رزمی و تاکتیکی و درگیری مسلحانه آنها را در دستیابی به اهداف شوم‌شان ناکام گذاشتند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به موفقیت مرزبانان در این عملیات و متواری شدن تعدادی از قاچاقچیان به سمت خاک کشور مقابل، تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه مقدار 448 كيلوگرم انواع موادمخدر شامل 340 كيلوگرم ترياك، 83 كيلوگرم شيشه و 25 كيلوگرم كريستال کشف و دو سوداگر مرگ و همچنین سه نفر رابط و تحویل گیرنده مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

سردار ملاشاهی به توقیف 13 دستگاه موتور سیکلت اشاره کرد و گفت: تلاش مرزبانان برای دستگیری سایر قاچاقچیان و متهمان این پرونده ادامه دارد.

این مقام ارشد مرزبانی استان خاطرنشان کرد: مرزداران دلاور استان سيستان و بلوچستان با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودي‌هاي مرزي استان حضور فعال داشته و در راه مبارزه با قاچاق موادمخدر، اين بلاي خانمان سوز، مجاهدانه تلاش مي‌كنند كه اين حضور هوشمندانه و ايثارگرانه عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha