کد خبر: 108-ابتلای-جدید-به-ویروس-کرونا-در-اصفهان
۲ اسفند ۱۳۹۹، ۱۵:۳۰

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،آرش نجیمی گفت: در شبانه روزگذشته تعداد 898 نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 108 نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی اضافه کرد: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 74 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 84 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر 419 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 72 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا بیان کرد: طی شبانه روز گذشته تعداد 5 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که از این تعداد 3 نفر فوت شده مثبت کرونا بوده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha