ارتباط تمام الکترونیک مراجع قضایی و انتظامی در عنبرآباد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد گفت: ثبت تمامی پرونده‌های مراجع انتظامی به گونه‌ ای است که آمار پرونده‌ های موجود در مراکز انتظامی صفر است.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ ابراهیم سلیمانی به ارتباط تمام الکترونیک با مراجع انتظامی در حوزه قضایی عنبرآباد اشاره کرد و گفت: صدور دستورات و انجام و اعاده آن نیز بصورت کاملا الکترونیکی می‌باشد و پرونده‌ های واصله به دادسرا نیز ثبت متمرکز شده اند.

وی؛ دستگیری ۹ قاتل، دستگیری چندین متهم و محکوم خطرناک متواری، کشف سلاح‌ های غیرمجاز شامل ۷۱ قبضه سلاح جنگی و ۷۵ قبضه سلاح شکاری، برخورد با عوامل تیراندازی در مراسمات عروسی و جشن‌ ها و رصد و مراقبت متهمین سابقه دار و اراذل و اوباش را از جمله اقدامات امنیتی انجام شده در این شهرستان ذکر کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد، اقدامات رفع تصرف اراضی ملی، منابع طبیعی، بنیاد مسکن و شهرسازی را در راستای حفظ حقوق عامه مورد اشاره قرار داد و گفت: نظارت و بازدید از کارخانه‌ های تولید رب گوجه فرنگی و تشکیل جلسات جهت رفع مشکلات بهداشتی، ورود به بحث تقصیر شهرداری در ورود خسارت به بیت المال، تشکیل پرونده و پاکسازی محله‌ های آلوده به فروش مواد مخدر، جمع آوری تعداد ۲۸ نفر از معتادین متجاهر و اعزام آن‌ها به کمپ موضوع ماده ۱۶ از دیگر برنامه‌ های حوزه قضایی عنبرآباد در این بخش هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha