اعلام جرم دادستانی کرمان علیه یک مدیر بانکی در تهران

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از اعلام جرم معاونت حقوق عامه این دادسرا علیه یک مدیر بانکی در تهران به دلیل قصور و کوتاهی در مسیر حمایت از تولید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ دادخدا سالاری دلیل اعلام جرم معاونت حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب کرمان، علیه یک مدیر بانکی در تهران را، قصور و کوتاهی وی در مسیر حمایت از تولید در استان اعلام کرد.

وی اظهار کرد: پس از بررسی گزارشات رسیده به دبیرخانه ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی مبنی بر عدم همکاری یک مقام مسئول در اجرای دستورات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حمایت از تولید، اعلام جرم علیه وی انجام و فرد مذکور تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان، تصریح کرد: همه باید به این باور برسیم که چاره حل مشکلات اقتصادی کشور، نسخه شفابخش رهبر حکیم انقلاب اسلامی مبنی بر توجه به امر تولید داخلی و حمایت از تولید کنندگان است.

سالاری با اشاره به جنگ اقتصادی تحمیل شده به کشور از سوی دشمنان، ابراز داشت: تولیدکنندگان و متخصصان حوزه تولید و صنعت، افسران این جنگ تمام عیار هستند و باید پشتیبانی های قانونی از آنها صورت گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان هشدار داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر وظیفه دستگاه های اجرایی در خصوص کمک به امر تولید و رفع موانع تولید که فرمان حاکمیتی و فصل الخطاب محسوب می شود، دستگاه قضایی اگر بر مبنای بررسی های تخصصی خود، گزارشات مردمی و اظهارات تولیدکنندگان به این نتیجه برسد که مقام مسئول در هر سطح و رده ای در امر تولید مانع ایجاد می کند، به عنوان مدعی العموم و به لحاظ عدم اجرای فرامین حاکمیتی وفق ماده ۵۷۶ قانون مجازات اسلامی علیه وی اعلام جرم خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha