ارائه خدمات رایگان بهداشتی درمانی توسط جهادگران دانشگاه علوم پزشکی کرمان در فاریاب

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمان از اعزام ۲۰۰ نفر از جهادگران این دانشگاه در قالب تیم های جهادی پزشکی، عمرانی و فرهنگی به شهرستان فاریاب به مناسبت هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ دکتر مهدی احمدی نژاد در حاشیه بازدید از این طرح بهداشتی، درمانی گفت: خدمات این اردوی جهادی در قالب خدمات پزشکی، دندانپزشکی، فرهنگی، آموزشی و عمرانی است که توسط دانشجویان و پزشکان دانشگاه علوم پزشکی در مناطق محروم شهرستان فاریاب به مردم محروم این شهرستان خدمت رسانی می کنند.

وی افزود: این اردوی جهادی با حضور ۲۰۰ نفر از جهادگران دانشگاه علوم پزشکی کرمان در قالب تیم های جهادی در هفت منطقه محروم شهرستان فاریاب شامل: فاریاب، مهروئیه، گلاشکرد، بلوچ آباد، حورانی، چاه زیارت و موردان انجام شد.

ارائه خدمات رایگان بهداشتی درمانی توسط جهادگران دانشگاه علوم پزشکی کرمان در فاریاب

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمان تصریح کرد: خدمات پزشکی ارائه شده در این اردو، توسط پزشکان عمومی، متخصصان و پزشکان فوق تخصص عفونی کودکان، نوزادان، آسم وآلرژی کودکان، رشد و غدد کودکان و قلب کودکان به مردم ارائه می شود.

دکتر احمدی نژاد بیان کرد: خدمات دندانپزشکی نیز به طور گسترده و همزمان در هر هفت منطقه محروم شهرستان فاریاب توسط تیم های تخصصی ارائه می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین خدمات بینایی سنجی، مامایی، روانشناسی، فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و آموزش بهداشت نیز در این اردوی جهادی ارائه می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha