قدردانی وزیر بهداشت از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کرمان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه ای از خدمات کادر دانشگاه علوم پزشکی کرمان در رسیدگی به موقع و دقیق به بیماران حادثه سقوط بالگرد در شهرستان بافت قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ در پیام دکتر بهرام عین اللهی خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان آمده است: بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از جنابعالی، همکاران محترم، تیم درمانی و همچنین رئیس محترم اورژانس آن دانشگاه اعلام می نمایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز در پیامی جداگانه ضمن قدردانی از اقدامات به موقع و مناسب تیم های اورژانس، درمان و سایر همکاران محترم مشارکت کننده در رسیدگی و درمان به مصدومان حادثه سقوط بالگرد، گفت: اقدامات مجموعه همکاران ما در دانشگاه علوم پزشکی کرمان در مدیریت این حادثه و روند رسیدگی و درمان شایسته بود و از همه کادر درمان، بهداشت و اورژانس قدردانی می کنم.

شایان ذکر است؛ عصر پنجشنبه چهارم اسفندماه بالگرد حامل وزیر ورزش و هیات همراه در شهرستان بافت دچار سانحه شد، که کلیه مصدومان توسط اورژانس به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) بافت منتقل و پس اقدامات درمانی جهت تکمیل این اقدامات به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شدند.

بر اساس آخرین گزارش رسیده از 19 مصدوم این حادثه 16 نفر با حال عمومی رضایت بخش ترخیص و 3 نفر باقی مانده نیز با حال مساعد در حال طی کردن روند درمان در بیمارستان شهید باهنر هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha