درمانگاه هلال احمر افغانستان بازگشایی شد

پیمان نامدار  معاون بهداشت و درمان هلال احمر از بازگشایی درمانگاه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در شهر زرنج افغانستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا)؛ دکتر پیمان نامدار، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر در رابطه با اقدامات انجام شده برای شروع فعالیت مجدد مرکز سلامت جمعیت هلال احمر ایران در زرنج، اظهار کرد: در راستای پیگیری‌های مستمر رئیس جمعیت هلال احمر از نماینده ویژه ریاست جمهوری در امور افغانستان و مقامات وزارت امورخارجه در کابل و همچنین مذاکرات صورت گرفته با  رئیس هلال احمر افغانی در چندین نوبت به منظور بازگشایی مجدد مرکز سلامت جمعیت هلال احمر ایران در زرنج افغانستان، این موضوع نهایتا به نتیجه رسید.

وی افزود: بر همین اساس مرکز درمانی هلال احمر می‌تواند به فعالیت خود ادامه داده و از روز گذشته این مرکز بازگشایی شد.

معاون بهداشت و درمان هلال احمر، ادامه داد: اقدامات اولیه برای آماده سازی فعالیت مجدد آن مرکز سلامت در حال انجام است و پس از راه اندازی، معاینه‌های تخصصی و جراحی‌های عمومی در این مرکز انجام می‌شود.

نامدار  خاطرنشان کرد: بازگشایی این مرکز درمانی به اهتمام نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور افغانستان و مدیران وزارت خارجه صورت گرفت و امید است در ادامه بتوان در راستای توسعه این مرکز گام های مثبتی برداشت.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha