انتخابات، یکی از مهمترین تجلی‌های اراده مردم است

آیت الله رئیسی گفت: انتخابات یکی از مهمترین تجلیات اراده مردم و نیروی درونزای ملی است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت(طبنا)آیت الله سید ابراهیم رئیسی شامگاه شنبه ۵ اسفند در دیدار با جمعی از نخبگان و منتخبان اقشار مختلف مردم استان خراسان جنوبی اظهار کرد: انتخابات یکی از مهمترین تجلیات اراده مردم و نیروی درونزای ملی است. همانطور که تاریخ شکوهمند پشت سر ما را اراده‌های بزرگ مردان و زنان ما ساخته‌اند، فردای ما را هم، همان اراده‌ها خواهند ساخت.

آیت الله رئیسی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: حضور میلیونی مردم در انتخابات، پشتوانه کشور و نظام بوده و امنیت ساز، اقتدار آفرین و پیش برنده کشور در عرصه های مختلف است.

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از فعالان اقتصادی وصنعتگران استان اضافه کرد: در سطح کشور بیش از هفت هزار بنگاه تولیدی از مجموعه کارخانجات تعطیل و نیمه تعطیل، به مدار تولید برگشته اند و این نویدبخش آینده ای روشن است.

وی ضمن اشاره به بازدیدی که سال گذشته از پروژه آبرسانی منطقه درح در شهرستان سربیشه داشته، گفت: آبرسانی در این منطقه با سرعت پیش میرود و تاکنون نیز در سطح کشور تنش آبی سه هزار و ششصد روستا از 10 هزار روستای هدف گذاری شده رفع شده است.

آیت الله رییسی بیان اینکه عقب ماندگی هایی از دهه قبل داریم که باید جبران شود، اظهار کرد: خراسان جنوبی استانی دانشگاهی بوده و کادرسازی در استان خیلی با اهمیت است و معتقدم این امکان وجود دارد که نیرویهای متدین، کارآمد و اثرگزار در این استان تربیت شوند و در سطح کشور رشد پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه عزت ما در گرو اجرایی سازی بیانیه گام دوم انقلاب است، عنوان کرد: گفتمانی را که امام و رهبری بنیان نهاده اند و امروز نهادینه شده، باید به آن عمل کنیم و هنر دولتمردان به معنی عام باید این باشد که گفتمان امامین انقلاب را اجرایی کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به فضلیت شب نیمه شعبان عنوان کرد: امشب بعد از لیالی قدر، شب بسیار با فضلیتی است چرا که نزول برکات الهی در این شب هم تقدیر می شود و در روایات بر شب زنده داری، استغفار، دعا و مناجات تاکید شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha