کد خبر: 32-واحد-صنعتی-در-هفته-دولت-در-قم-به-بهره‌ب
۳ شهریور ۱۳۹۹، ۱۲:۵۵

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  شاتا، محمود سیجانی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: مراسم افتتاح پنج مورد از واحدهای صنعتی یادشده به‌صورت همزمان طی هفته دولت با حضور مسئولان ملی و استانی در قم برگزار خواهد شد که با بهره‌برداری از این واحدها در شهرک صنعتی شکوهیه و محمودآباد قم با سرمایه‌گذاری بیش از 2هزار میلیارد ریال برای 203 تن به‌صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

وی افزود: تولیدات این واحدها در زمینه صنایع فلزی(تولید کلید)،‌ ابزار دستی و یراق‌آلات عمومی،‌ تولید انواع محصولات پلاستیکی IML،‌ تولید انواع قیرپلیمری،‌ قالب ریخته‌گری و انواع پری فوم و انواع درپوش پلاستیکی خواهد بود.

وی ادامه داد:‌ همچنین 27 واحد تولیدی دیگر نیز در زمینه تولید انواع محصولات صنعتی با سرمایه‌گذاری 727 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای 642 تن طی این هفته در قم به‌طور همزمان به بهره‌برداری خواهد رسید.

سیجانی همچنین گفت:‌ سازمان صنعت‌، معدن و تجارت قم در جشنواره شهید رجایی استان به‌عنوان دستگاه شایسته تقدیر بر اساس ارزیابی عملکرد در سال 98 برگزیده ‌شده است که نشان از اهتمام این دستگاه برای تقویت هرچه بیشتر حوزه تولیددر سال جهش تولید در حوزه های رونق تولید احیاء واحدهای راکد واتمام پروژه های نیمه تمام استان دارد.

وی بیان کرد: باوجود محدودیت ایجادشده در اثر تحریم‌های ظالمانه، صنعت استان در مسیر رشد و شکوفایی حرکت می‌کند و بسیار از واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی قم اکنون با ظرفیت مناسب و در سه نوبت‌کاری مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد:‌ جایگاه صنعت قم با همکاری تولید کنندگان و حمایت مسئولان روزبه‌روز تقویت‌شده و این استان در تولید بسیاری از محصولات صنعتی در سطح کشور صاحب‌نام و دارای افتخار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha