کد خبر: گفتگوی-تلفنی-دکتر-قالیباف-با-دبیر-کل-جن
۱۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۴

به گزارش گروه سیاسی   خبرگزاری  سلامت به نقل از خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی طی تماس تلفنی با زیاد نِخاله، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در روز گذشته (چهارشنبه 11 تیر ماه) به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.

دکتر قالیباف در ابتدای این تماس تلفنی با تجلیل از مقاومت مردم فلسطین در برابر اشغالگری‌های رژیم صهیونیستی گفت: اگر مقاومت­ و مجاهدت­ مبارزان فلسطینی نبود، پیروزی‌های ارزشمند آنان در برابر متجاوزان صهیونیست تحقق نمی یافت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن تحرک برای الحاق کرانه باختری فلسطین به سرزمین‌های اشغالی توسط صهیونیست‌های متجاوز گفت: به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به سران مجالس اسلامی و غیر اسلامی نسبت به این اقدام خصمانه و نفرتانگیز صهیونیستی - آمریکایی و عواقب آن، هشدار داده و درخصوص عدم اجازه به این رژیم جعلی برای تداوم قانونشکنی و تجاوز تاکید کرده‌ام.

دکتر قالیباف همچنین در این مکالمه تلفنی بر لزوم تداوم مقاومت تا پیروزی قدس شریف و آزادی تمامی مناطق فلسطینی تحت اشغال از چنگال صهیونیست‌های غاصب تاکید کرد.

زیاد نِخاله، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این مکالمه تلفنی با تبریک انتخاب آقای دکتر قالیباف به سمت رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در صف اول دفاع از حقوق ملت فلسطین قرار دارد و این موجب مسرت و دلگرمی مردم مظلوم فلسطین است.

وی افزود: امروز ملت فلسطین به جمهوری اسلامی ایران به عنوان تنها کشور در منطقه و جهان نگاه میکنند که در برابر اقدامات نا امن‌سازی منطقه از رژیم صهیونیستی با قدرت عمل می‌کند.

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این گفتگوی تلفنی بر تداوم مبارزه تمامی گروه‌های محور مقاومت تا برافراشتن پرچم فلسطین در سراسر سرزمین‌­های فلسطینی به پایتختی قدس  تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha