رفع نقاط حادثه خیز محورهای مواصلاتی از اهمیت خاصی برخوردار است

رئیس دادگستری شهرستان ریگان گفت: در راستای حقوق عامه و حسب دغدغه های مردم شهرستان ریگان مبنی بر بروز تصادفات، دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان صادر گردیده و موضوع در دستور کار سیستم قضایی قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ جواد دهقان در حاشیه بازدید میدانی از نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی شهرستان ریگان، گفت: تخریب یک دهنه پل در مسیر ریگان به ایرانشهر در جریان سیلاب سال گذشته، مشکلات متعددی را برای مردم ایجاد کرده بود، که امروز بصورت میدانی از این پل بازدید بعمل آمد.

وی با بیان اینکه محورهای مواصلاتی این شهرستان متصل کننده استان کرمان به برخی شهرستان های استان سیستان بلوچستان می باشد و از اهمیت خاصی برخوردارند، افزود: بلافاصله جلسه ای با حضور رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان از باب پیشگیری از وقوع جرم و کاهش تصادفات منجر به قتل و جرح برگزار و مراتب جهت تسریع در ساخت پل و نصب علایم هشدار دهنده به اداره مربوطه اعلام گردید.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه ترک فعل مدیران در دستور کار سیستم قضایی قرار دارد، اعلام کرد: مهلت قانونی جهت اصلاح موضوع داده خواهد شد که در صورت عدم انجام امر در مهلت مطابق دستور العمل قوه قضاییه جهت ترک فعل مدیران رفتار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha