موافقت استانداری کرمان با طرح تعطیلی پنجشنبه ادارات استان

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان اعلام کرد: فعالیت کلیه ادارات استان کرمان در روزهای پنجشنبه از تاریخ ۴ مرداد تا ۱۵ شهریور به مدت ۶ هفته تعطیل خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ علی بیگ‌ زاده با بیان اینکه طبق اعلام استانداری کرمان، جهت صرفه جویی در مصرف برق، ادارات استان تا ۱۵ شهریور ماه در روزهای پنجشنبه تعطیل می باشند، گفت: کماکان ساعت کار ادارات از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ الی ۱۳ و ۳۰ می‌باشد.


وی در ادامه، افزود: بیمارستان‌ ها، مراکز امدادی، بهداشتی و درمانی، بخش‌ های عملیاتی و دارای نوبت کاری، اورژانس، آتش‌ نشانی، خدمات امداد جاده‌ ای و بانک‌ ها ازین قانون مستثنی بوده و طبق روال قبل ارائه خدمت می‌ کنند.


معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان عنوان کرد: بر اساس این تصمیم، بالاترین مقام مسئول در هر دستگاه اجرایی باید به گونه‌ ای برنامه‌ ریزی کند، که کاهش ساعت کار به صورت دورکاری کارکنان آن دستگاه در طول ایام هفته جبران شود.


بیگ‌ زاده گفت: این تصمیم با توجه به افزایش دما در سطح استان و به منظور صرفه‌ جویی در مصرف انرژی برق و پایداری شبکه در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعت به استناد تصویب نامه هیئت وزیران و با عنایت به درخواست شرکت سهامی برق منطقه‌ ای کرمان و به استناد مصوبه شوراهای مربوطه و همچنین موافقت استاندار کرمان اتخاذ شده است.


وی خاطرنشان کرد: فعالیت دستگاه‌ های قضایی، امنیتی، نظامی و انتظامی بر اساس مقررات مربوطه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha