کار جهادی، مکمل کار در دستگاه قضایی

دادستان کل کشور، گفت: دستگاه قضایی احتیاج به کار جهادی دارد و باید با وجود مشکلات در عرصه اجرای ماموریت های خود به شکلی جهادگونه تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری در حاشیه سفر خود به استان کرمان و در نشست با اعضای شورای قضایی و قضات شهر کرمان، گفت: انسان اگر خداوند را هدف خود قرار دهد، خداوند متعال متناسب با خلوص نیت و نکات ظریفی که در زوایای ذهن، دل و قلب شخص است به او توجه خواهد کرد.

وی، افزود: در سنگری نشسته ایم که مدعی هستیم می خواهیم جامعه را اصلاح کنیم، که در قدیم الایام به عنوان عدلیه نامیده می شده است و امروز به عنوان دادگستری شناخته می شود.

دادستان کل کشور، گفت: دستگاه قضایی احتیاج به کار جهادی دارد و باید با وجود مشکلات در عرصه اجرای ماموریت های خود به شکلی جهادگونه تلاش کنیم.

حجت الاسلام منتظری، با اشاره به این مطلب که اگر از ظلم ظالمی حمایت کنیم و دفاع از حق مظلوم نداشته باشیم، خسران دنیوی و اخروی به دنبال دارد، اظهار داشت: باید همواره خود را در محضر خدا بدانیم و متوجه باشیم که یک ناظر عادل بر ما نظارت می کند.

وی تصریح کرد: کشور در مواجهه با تحریم ها و دشمنی های غداران عالم است، زیرا آنها ایران مقتدر را نمی خواهند و ایرانی ذلیل می خواهند و برای آنکه ایران ذلیل نباشد، باید مقاومت کرد.

دادستان کل کشور، بیان کرد: مسئولیت کار در دستگاه قضایی سنگین است و در این عرصه باید برای جلب رضایت خداوند تلاش کرد.

حجت الاسلام منتظری, از تلاش های قضات دستگاه قضایی استان کرمان تقدیر و خاطر نشان کرد: امیدوارم در اجرای عدالت و مسیر خطیری که عهده دار آن شده اید، موفق و موید باشید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha