کد خبر: سلامت-و-امنیت-دو-رکن-اصلی-جامعه-است
۲۰ آذر ۱۴۰۰، ۹:۳۹
سلامت و امنیت دو رکن اصلی جامعه است

استاندار همدان در شورای اداری استان گفت: سلامت و امنیت دو رکن اصلی جامعه است که دولت سیزدهم این دو موضوع را در اولویت اصلی خود قرار داده است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ حجت الاسلام والمسلمین «سید اسماعیل خطیب» در شورای اداری استان همدان با اشاره به رویکرد دولت مردمی آیت الله رئیسی، اظهار داشت: تمام همت و تلاش دولت‌مردان بر این است که خدمات موثری را به مردم ارائه دهند و همه اقشار جامعه رایحه خوش خدمت صادقانه را دریافت کنند و تلاش بر این است که وضعیت معیشت مردم هرچه زودتر بهبود یابد.

وزیر اطلاعات دولت سیزدهم در ادامه همدان را شهر علم و عالم پرور خواند و افزود: اسلام عزیز بود که عزت و اقتدار به ما داد و امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری در جهان پذیرفته شده و قدرت‌های بزرگ در مقابل ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورده اند.

وی تصریح کرد: این اقتدار و عزت در حالی بوجود آمده که از فردای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان با فتنه انگیزی، جنگ تحمیلی، ترورهای ناجوانمردانه و جنگ اقتصادی تلاش کرده اند که مانع پیشرفت و توسعه ایران و ایرانی شوند که به حول قوه الهی و با فداکاری نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و حضور هوشمندانه مردم در صحنه ناکام مانده اند و شکست‌های پی در پی متحمل شده اند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با بیان اینکه کشور در میان قدرت‌های جهانی می‌درخشد، تاکید کرد: جمهوری اسلامی با قدرت و دست پر در مذاکرات برجام حضور پیدا کرده و از حقوق حقه ملت دفاع میکند.

استاندار همدان نیز در ادامه شورای اداری استان گفت: سلامت و امنیت دو رکن اصلی جامعه است که دولت سیزدهم این دو موضوع را در اولویت اصلی خود قرار داده است.

"علیرضا قاسمی فرزاد" اظهار داشت: دولت جدید در ۱۰۰ روز گذشته با افزایش سرعت واکسیناسیون عمومی توانست مانع از ایجاد موج های مرگبار کرونا در کشور شود و اکنون به شرایطی رسیده ایم که تزریق دوز سوم واکسن نیز برای حفظ سلامت عمومی ایجاد شده است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان هم وحدت رویه بین مسئولان را اثر بخش عنوان کرد و گفت: به مدد اتحاد و همدلی و همبستگی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، استان همدان امروز یکی از امن ترین استان های کشور بوده و در مسیر رشد و توسعه بر پایه وحدت استوار است.

آیت الله "حبیب الله شعبانی موثقی"  افزود: امنیت از حقوق اساسی شهروندان و بنیادی ترین نیاز ایجاد آرامش، رفاه و توسعه است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: مفهوم امنیت در دنیای امروز توسعه یافته و در قالب و حوزه های اقتصادی و فرهنگی نیز معرفی می‌شود.

وی اظهار داشت: فعالیت مجموعه نیروهای امنیتی برای تامین و ایجاد آرامش، عرضه و برقراری عدالت توسط دولت را فراهم می کند.

سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان نیز در این مراسم گوشه‌ای از رشادت‌های نیروهای مسلح استان را بازگو کرد و تاکید کرد: توان دفاعی نیروهای نظامی انتظامی استان در خدمت صلح و امنیت کشور و منطقه است.

 وزیر اطلاعات امروز در بدو ورود به همدان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و سپس با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 وزیر اطلاعات همچنین با حضور در ستاد خبری اداره کل اطلاعات استان همدان به طور مستقیم به تماس‌های تلفنی مردم با سامانه ۱۱۳ پاسخ داد.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب پس از شنیدن تماس‌های مردم دستورات لازم را برای رسیدگی به درخواست‌های شهروندان صادر کرد.

در پایان سفر یک روزه وزیر اطلاعات، مدیر کل جدید اطلاعات استان همدان معرفی و از زحمات مدیرکل قبلی قدردانی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha